Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
50 Pozycje

Niewielkie przedmioty umieszczone na desce rozdzielczej samochodu mogą upaść w trakcie gwałtownej zmiany prędkości lub skręcania. W uniknięciu tego pomagają matyantypoślizgowe. Bez wahania można położyć na nich delikatne i drogie rzeczy, takie jak, na przykład, DVR lub smartfon. Dzięki matom nie będziesz już musiał przechowywać często używanych akcesoriów w schowku samochodowym – wszystko, co niezbędne, będzie zawsze pod Twoją ręką.

Rodzaje mat antypoślizgowych

Podczas zamawiania w sklepie internetowym zwróć swoją uwagę na fakt, że produkty różnią się od siebie następującymi parametrami:

 • Materiałem produkcyjnym. Może być to akryl, silikon, polichlorek winylu. Produkt wykonany z danych materiałów bardzo dobrze się przykleja i nie wymaga specjalnej pielęgnacji.
 • Kształtem. Zazwyczaj najbezpieczniejsze pod kątem montażu są maty okrągłe i kwadratowe. Jednocześnie akcesoria o niespotykanych kształtach mogą stać się dekoracją wnętrza.
 • Rozmiarem. Niewielkie produkty zajmują minimalną ilość miejsca; zazwyczaj są one odpowiednie wyłącznie do niewielkich przedmiotów, takich jak, na przykład, okularów. Duże akcesoria przytrzymują jednocześnie kilka przedmiotów, na przykład, długopis, karty kredytowe, notatnik.
 • Wyglądem. Akcesoria mogą występować w jednym kolorze lub być wielokolorowe. Często drukowane są na nich obrazy, takie jak logo marki samochodu lub zdjęcie superbohatera.

Katalogi akcesoriów samochodowych obejmują także produkty wyposażone w:

 • ścianki boczne zapewniające niezawodne przytrzymywanie przedmiotów;
 • podstawkę na smartfon;
 • wbudowaną ładowarkę.

Zamawiając przez Internet weź pod uwagę, że nie wszystkie produkty są odpowiednie do montażu w pozycji nachylonej. Niektóre z nich mogą być zamontowane wyłącznie na płaskiej powierzchni. Dodatkowo dostępne są nie tylko pojedyncze produkty, ale i także zestawy obejmujące kilka akcesoriów.

Porady dotyczące korzystania z mat antypoślizgowych

 1. Nie montuj akcesoriów w miejscach, gdzie zainstalowane są poduszki powietrzne. Przymocuj je w taki sposób, aby nie przeszkadzały Tobie w prowadzeniu samochodu.
 2. Spróbuj nie umieszczać maty antypoślizgowej na elementach drewnianych: czasami niezwykle trudno usunąć z nich pozostałości po kleju.
 3. Przed montażem produktu na przednim panelu upewnij się, że jest on czysty i suchy. Nie używaj do tego celu kleju.
 4. Weź pod uwagę, że w większości przypadków do usunięcia zabrudzenia wystarczy przemycie akcesorium ciepłą wodą i je wysuszenie. Gdy niezbyt dobrze przykleja się ono do powierzchni, umyj je wodą z mydłem. Nigdy nie korzystaj ze żrących środków chemicznych.
 5. Unikaj stałego wystawienia akcesorium na działanie bezpośrednich promieni słonecznych.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Na naszej stronie internetowej możesz niedrogo i szybko kupić maty antypoślizgowe oraz inne akcesoria samochodowe. Przystępne ceny, częste zniżki oraz możliwość darmowej dostawy pomogą Tobie w zaoszczędzeniu pieniędzy. Specjaliści z AUTODOC szybko przetworzą Twoje zamówienie – przesyłką zostanie do Ciebie wysłana w możliwie najkrótszym czasie. Już dziś zrób korzystne zakupy i otrzymaj je możliwie najszybciej!

loader Prosimy, poczekać!...