Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
25 Pozycje

Samochodowe łopaty do śniegu to kompaktowe i łatwe w użytku narzędzia, dzięki którym możliwe jest usunięcie śniegu z parkingu, a nawet wydostanie samochodu utkniętego w śniegu. Są one wyposażone w krótką rączkę oraz głębokie ostrze w rodzaju czerpaka.

Jakie dostępne są rodzaje samochodowych łopat do śniegu

Element roboczy może być wykonany z:

  • Plastiku. Dane łopaty są lekkie i odporne na korozję. Ich wadą jest dość niska wytrzymałość. Niektóre modele posiadają metalową krawędź tnącą, dzięki czemu narzędzie jest wytrzymalsze.
  • Stali. Są to dość ciężkie i wytrzymałe narzędzia. Są one skuteczne nawet przy łamaniu lodu.
  • Aluminium. Są to lekkie i wytrzymałe narzędzia.

Podczas wybierania narzędzia w sklepie internetowym zwróć uwagę na rozmiary ostrza. Na przykład, jego długość i szerokość może wynosić 35 i 22 lub 30 i 27 cm. Od tego parametru zależy pojemność łopaty.

Rączki łopaty wykonane są z metalu, plastiku lub drewna. W większości przypadków produkty wykonane z metalu posiadają plastikowe lub gumowe wstawki. W zależności od budowy rączki podzielone są na demontowane, składane oraz teleskopowe. Ich długość może wynosić, na przykład, 63 lub 90 cm. Niektóre łopaty znajdujące się w katalogach sprzedawane są razem z praktycznym pokrowcem.

Porady dotyczące korzystania z samochodowych łopat do śniegu

  1. Korzystaj z akcesorium zgodnie z jego przeznaczeniem oraz nie próbuj zbierać nim zbyt duża ilość śniegu na raz.
  2. Przechowuj narzędzie w czystym i suchym pomieszczeniu. Przetrzyj je po usuwaniu nim brudu.
  3. Jeśli wybrałeś łopatę metalową pokryj ją środkiem antykorozyjnym w celu przedłużenia jej żywotności.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Na naszej stronie internetowej możesz szybko kupić samochodowe łopaty do śniegu oraz inne produkty. Specjaliści AUTODOC szybko przetworzą Twoje internetowe zamówienie oraz wyślą Twój zakup w możliwie najkrótszym czasie. Dodatkowo możesz u nas niedrogo kupić akcesoria samochodowe. W tym celu posiadamy dostęp do niskich cen oraz często oferujemy zniżki. Nie przegap swojej możliwości na zaoszczędzenie!

loader Prosimy, poczekać!...