Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
5 Pozycje

Lusterka martwego pola znacznie zwiększają kąt widzenia oraz umożliwiają w przeciwieństwie do standardowych lusterek na obserwowanie martwego pola. Dane akcesoria zwiększają poziom bezpieczeństwa oraz pomagają w wykonaniu wielu manewrów podczas jazdy.

Rodzaje lusterek martwego pola

Katalogi producentów zawierają akcesoria w różnorodnym kształcie:

  • okrągłym;
  • półokrągłym;
  • owalnym;
  • kwadratowym, itp.

Ze względu na zastosowane mocowanie:

  • Zamocowane na przyssawki lub dwustronną taśmę klejącą. Są one przymocowane bezpośrednio do odbijającej części standardowego lusterka samochodowego. Zaletą danych akcesoriów jest ich niska cena.
  • Zamocowane na wsporniki lub inne mocowania. Są one przymocowane ponad lub poniżej standardowych lusterek. Dość części kąt nachylenia danych produktów jest ustawiany zgodnie z parametrami technologicznymi samochodu, wzrostem kierowcy, itp.

Przez Internet możesz kupić akcesoria z ramą lub jej pozbawione. Wielu producentów oferuje zestawy z dwoma akcesoriami: jedną na każdą ze stron. Większość produktów jest uniwersalna i może być montowana nie tylko samochodach osobowych, ale i także na rowerach.

Zasady korzystania z lusterek martwego pola

  1. Przed montażem akcesorium przy pomocy przyssawek lub dwustronnej taśmy klejącej przygotuj część odbijającą powierzchnię standardowego lusterka: wyczyść ją, wysusz oraz odtłuść za pomocą specjalnego środka. Niektórzy producenci nie zalecają wizyty w myjni samochodowej przez okres kilku godzin po ich montażu.
  2.  Zaleca się montaż akcesoriów w górnym dalszym rogu: zwiększy to kąt widzenia.
  3.  Po montażu upewnij się, że akcesorium jest dobrze zamocowane i nie uniemożliwia stawienia położenia lusterka głównego.
  4. Do umycia lusterek korzystaj ze specjalnych środków czyszczących pozbawionych elementów ciernych.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W sklepie internetowym AUTODOC możesz w ciągu kilku minut kupić lusterka martwego pola oraz inne akcesoria. Na naszej stronie znajdziesz przyjazny dla użytkownika interfejs oraz prosty formularz zamówieniowy, wygodną aplikację mobilną, regularne promocje, wykwalifikowaną obsługę klienta, niedrogą dostawę oraz inne. Już teraz stań się naszym klientem i sprawdź sam, że robienie zakupów może być wygodne i korzystne!

loader Prosimy, poczekać!...