0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
8 Pozycje

Młotek bezpieczeństwa może pomóc w opuszczeniu pojazdu po wypadku drogowym. Dane narzędzie jest stosowane w momencie, gdy nie ma możliwości otworzenia drzwi samochodu. W celu opuszczenia samochodu należy zbić młotkiem szybę zakleszczonych drzwi oraz wyjść przez powstały otwór.

Jakie dostępne są rodzaje młotków bezpieczeństwa

  • Młotki do przechowywania w przedziale pasażerskim. Często są one dostępne w kolorze jasnym, ułatwiając tym samym je zauważenie w sytuacji awaryjnej. Czasami wyposażone są one w uchwyt mocujący narzędzie, na przykład, do boku fotela kierowcy.
  • Młotki z brelokiem do kluczy, aby zawsze mieć je przy sobie. Posiadają one niewielkie rozmiary i wagę. Często oferowane są one w przystępnej cenie.

Zazwyczaj dane akcesoria posiadają ostrze do przecinania pasów bezpieczeństwa. Posiadają one także dodatkowe, wbudowane akcesoria. Na przykład, w katalogach można znaleźć młotki bezpieczeństwa z elektronicznym miernikiem ciśnienia powietrza w oponach lub latarka.

Porady dotyczące korzystania z młotków bezpieczeństwa

  1. Ostrożnie przeczytaj zalecenia dotyczące korzystania z akcesorium. Umieść produkt w taki sposób, aby był łatwo dostępny w sytuacji awaryjnej, na przykład, z boku fotela kierowcy lub pod nim. Zalecane jest wyposażenie kabiny samochodu w dwa młotki bezpieczeństwa. Umieść drugi z nich w polu widzenia pasażerów tylnego rzędu siedzeń.
  2. Po użyciu narzędzia powstaną odłamki szyby. W celu uniknięcia zranienia zakryj głowę drugą ręką, a także chroń swoje oczy. W razie możliwości owiń uchwyt roboczy materiałem.
  3. Wybij szybę boczną ruchem od jej środka do krawędzi. Uderz szybę zaostrzoną częścią narzędzia. Następnie skorzystaj ze znajdującej się po przeciwnej stronie obucha młotka.
  4. Nie próbuj zbijać szyby czołowej: jest ona skonstruowana w taki sposób, aby nie pozostawiać odłamków, nawet w momencie, gdy ulegnie pęknięciu.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie internetowym możesz kupić młotek bezpieczeństwa, gaśnicę oraz wiele innych akcesoriów. Jednocześnie zakupy mogą być dość niedrogie! W celu zasięgnięcia większej ilości informacji na temat możliwości zaoszczędzenia pieniędzy skontaktuj się ze specjalistami naszego działu pomocy technicznej: poinformują oni Ciebie o dostępnych w danym momencie zniżkach. Zamów produkty motoryzacyjne na AUTODOC i skorzystaj ze wszystkich zalet robienia zakupów przez Internet.

loader Prosimy, poczekać!...

2.500.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu.
Szukać części zamienne:

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Alternator
Części zamienne + Producenci Alternator LAUBER
Części zamienne + Producent Alternator VW PASSAT
Części zamienne + Numer artykułu Alternator 11.1269
Numer artykułu 11.0342
Numer artykułu + Producenci 11.0840 LAUBER
OEN 021903025F
OEN + Producenci 021903025N LAUBER