Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
20 Pozycje

Pokrowce na błotniki wykorzystywane są w czasie naprawy lub konserwacji samochodu w celu ochrony powłoki lakierniczej przed olejem, brudem i uszkodzeniami mechanicznymi. Są to produkty łatwe w użytku, które umożliwiają korzystanie z nich nie tylko w stacjach serwisowych, ale i także we własnym garażu.

Rodzaje pokrowców na błotniki

Katalogi obejmują akcesoria wykonane z różnorodnych materiałów. W większości jest to:

  • Polipropylen. Jest to wytrzymały i wodoodporny materiał, który jest także odporny na zmiany temperatur, działanie oleju oraz środków chemicznych
  • Polichlorek winylu. Jest to przydatny i wytrzymały materiał, który charakteryzuje się odpornością na wodę i olej.

Niektóre modele posiadają miękki materiał wypełniający chroniący błotniki przed zarysowaniami, wgnieceniami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi. W zależności od rodzaju elementów mocujących dostępne są następujące akcesoria:

  • z wbudowanymi magnesami;
  • ze ssawkami.

W zależności od kształtu akcesoria mogą być prostokątne lub z wycięciami na koła. Produkty drugiego rodzaju są wygodne zwłaszcza podczas naprawy znajdujących się w tym rejonie mechanizmów.

Porady dotyczące korzystania z pokrowców na błotniki

  1. Pokrowce powinny być przymocowane zgodnie z zaleceniami producenta. Pokrowce na magnesy powinny zostać nałożone na odpowiedni element nadwozia. Akcesoria ze ssawkami są przymocowywane poprzez ich dociśnięcie. Wytwarzają próżnię, zapewniając niezawodne zamocowanie.
  2. Akcesoria nie wymagają specjalnej pielęgnacji. W większości przypadków po użyciu wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką.
  3. W przypadku dużego zabrudzenia możliwe jest czasami ich wypranie. Dokładne informacje określone są w instrukcji obsługi producenta.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Zarejestruj się na AUTODOC w celu niedrogiego zakupu akcesoriów pochodzących od niezawodnych marek. Nasz sklep internetowy prezentuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów dostępnych w niskich cenach. Na wiele z nich dostępne są zniżki – pomogą one Tobie w jeszcze większym zaoszczędzeniu pieniędzy. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź specjalną sekcję naszej strony internetowej lub zgłoś się do specjalistów działu obsługi klienta. Już teraz złóż zamówienie przez Internet, aby kupić w możliwie najkorzystniejszych warunkach pokrowce na błotniki, namioty garażowe, dywaniki samochodowe, maty do bagażnika oraz inne produkty.

loader Prosimy, poczekać!...