Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
5 Pozycje

Pokrowce na narty są niezawodnym sposobem na ochronę sprzętu narciarskiego przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem podczas transportu. Dane akcesoria sprawiają, że przewóz sprzętu sportowego jest łatwiejszy i zapobiegają przed przedostaniem się brudu i wody do wnętrza kabiny samochodu.

Jakie dostępne są rodzaje pokrowców na narty

Ze względu na materiał produkcyjny:

  • Materiałowe. Są to wytrzymałe produkty, które skutecznie chronią przed kurzem oraz kosztują relatywnie niedrogo. Dana kategoria obejmuje także akcesoria wykonane z materiału wodoodpornego, na przykład, nylonu i poliestru.
  • Skórzane. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także wyglądają niezwykle atrakcyjnie.
  • Plastikowe. Zazwyczaj są to wytrzymałe i pakowne akcesoria bardzo dobrze wytrzymujące uderzenia.

W katalogach możesz znaleźć modele dla mężczyzn i kobiet; różnią się one między sobą cechami konstrukcyjnymi. Modele dla mężczyzn są zazwyczaj dostępne w klasycznych ciemnych kolorach, a modele dla kobiet – w jasnych odcieniach.

Rozmiary pokrowców na narty różnią się w zależności od długości sprzętu narciarskiego, dla którego zostały wykonane. Dany parametr waha się od 165 do 210 cm.

Ze względu na cechy konstrukcyjne:

  • Miękkie produkty pozbawione sztywnych elementów. Są one często wykonane na sprzęt przeznaczony dla jednej osoby. Są to lekkie akcesoria, które zajmują minimalną ilość miejsca.
  • Akcesoria z odpornymi na uderzenia wstawkami. Wzdłuż całej długości akcesorium lub w miejscu ich mocowań wszyte jest miękkie wypełnienie. Pochłania ono uderzenia, tym samym chroniąc zawartość przed uszkodzeniem.
  • Pokrowce wyposażone w kółka do transportowania. Mieszczą one zazwyczaj kilka par nart. Niektóre pokrowce umożliwiają przewożenie nie tylko sprzętu, ale i także odzież sportową.

Wiele modeli posiada w zestawie elementy dodatkowe. Można znaleźć wśród nich: kieszenie do przechowywania okularów i rękawic, oczka na drenaż topiącej się wody, elementy odblaskowe, pasy zmniejszające wielkość akcesorium samochodowego, a także inne elementy.

Porady dotyczące korzystania z pokrowców na narty

  1. Akcesoria mogą być wykorzystywane nie tylko do przewożenia, ale i także przechowywania sprzętu narciarskiego. Niezwykle ważne jest, aby delikatnie pozostawić otwarty pokrowiec w celu zapewnienia lepszej cyrkulacji powietrza.
  2. Powinieneś dbać o akcesoria zgodnie z instrukcją producenta. Akcesoria skórzane powinny być czyszczone przy pomocy wilgotnej, miękkiej ściereczki, a materiałowe – myte. Niektóre modele muszą być myte ręcznie.
  3. Pokrowce powinno się suszyć na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Jednocześnie niezwykle ważne jest, aby unikać działania bezpośrednich promieni słonecznych, gdyż może to doprowadzić do wyblaknięcia materiału.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Czy chciałbyś kupić okazyjnie pokrowce na narty? Na AUTODOC zaprezentowany jest szeroki asortyment danych akcesoriów dostępnych w przystępnych cenach. Dodatkowo na wiele produktów dostępne są aktywne promocje; umożliwiają one zaoszczędzenie pieniędzy. Już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym, aby kupić wszystkie potrzebne Tobie akcesoria samochodowe w korzystnych warunkach.

loader Prosimy, poczekać!...