Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
137 Pozycje

Ściereczki do czyszczenia z mikrofibry to miękkie produkty, które zazwyczaj wykonane są z poliestru z dodatkiem poliamidu. Dzięki specjalnej strukturze włókien materiału posiadają one wyjątkowo duża umiejętność pochłaniania oraz są w stanie usunąć nawet ślady oleju bez korzystania z jakichkolwiek środków chemicznych. Nie pozostawiają one drobnych zarysowań, plam,  włosów i innych pozostałości.

Jakie dostępne są rodzaje ściereczek do czyszczenia z mikrofibry

W zależności od struktury materiału dostępne są dwa rodzaje akcesoriów:

  • Z włókniny. Są one wykonane metodą ściskania włókien i posiadają gładką strukturę. Zazwyczaj są one niedrogie i odpowiednie do wysuszania oraz polerowania powierzchni szklanych.
  • Tkane. Są to akcesoria o strukturze typu frotte. Są one dużo bardziej uniwersalne, wykorzystywane do mycia na mokro, usuwania wilgoci z powierzchni oraz polerowania.

W katalogach można znaleźć akcesoria odpowiednie do pielęgnacji różnorodnych części samochodowych, jak i również specjalne akcesoria zapobiegające parowaniu szyb. Te ostatnie są nasączone specjalnym środkiem, który zapobiega skraplaniu się wody.

Porady dotyczące korzystania ze ściereczek do czyszczenia z mikrofibry

  1. Korzystaj z akcesoriów zgodnie z zaleceniami producenta. Weź pod uwagę, że niektóre produkty nie wolno stosować wraz ze środkami myjącymi.
  2. Akcesoria mogą być prane ręcznie lub w pralce z dodatkiem niewielkiej ilości produkt neutralnego: detergentu do prania o niskiej zasadowości lub do tkanin kolorowych. Nie zaleca się korzystania z wybielaczy lub środków zmiękczających, gdyż mogą one uszkodzić strukturę materiału.
  3. Akcesoria można suszyć na suszarce lub wywieszając na zewnątrz. Zakazane jest korzystanie z urządzeń grzewczych. Zakazane jest także ich prasowanie.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie internetowym możesz szybko i korzystnie kupić ściereczki do czyszczenia z mikrofibry, jak i również inne produkty do pielęgnacji samochodu. Nasze ceny mile Ciebie zaskoczą, a zniżki na wiele produktów pomogą zaoszczędzić Tobie pieniądze. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi naszej strony internetowej oraz wygodnemu formularzowi zamówieniowemu będziesz w stanie w ciągu kilku minut dokonać wyjątkowo dobrych zakupów przez Internet. Już dziś stań się klientem AUTODOC i korzystnie kup akcesoria do swojego samochodu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

loader Prosimy, poczekać!...