Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
28 Pozycje

Ściereczka irchowa do pielęgnacji nadwozia samochodu i jej sztuczna alternatywa skuteczne usuwa brud oraz poleruje powierzchnie, nie pozostawiając włosów ani zarysowań. Akcesoria wykonane z danych włókien są szeroko stosowane podczas czyszczenia powłoki lakierniczej, szyb oraz elementów wnętrza.

Rodzaje ściereczek irchowych do pielęgnacji nadwozia samochodu

Ze względu na materiał produkcyjny akcesoria mogą być:

  • Naturalne. Są one doskonałe do polerowania, gdyż nie pozostawiają jakichkolwiek śladów. Dane akcesoria są sprzedawane w dość wysokich cenach, jednak są wytrzymałe.
  • Sztuczne. Wchłaniają one wodę i skutecznie osuszają powierzchnie, jak i również są stosowane na myciu na mokro. Różne modele posiadają różne właściwości absorpcyjne. Zazwyczaj im tańsze akcesorium tym posiada mniejszą higroskopijność. Dodatkowo niskiej klasy akcesoria zazwyczaj szybciej się zużywają.

Zazwyczaj akcesoria są w kształcie kwadratowym lub prostokątnym. Są one także oferowane w formie rękawiczki. Dane akcesoria nakładane są na jedna dłoń, co zapewnia ich wygodne korzystanie.

Porady dotyczące korzystania ze ściereczek irchowych do pielęgnacji nadwozia samochodu

  1. Do czyszczenia ściereczką irchową nie korzystaj ze żrących środków czyszczących, takich jak benzyna czy chlorek. Do mycia ściereczek korzystaj wyłącznie z wody z mydłem.
  2. Nie osuszaj danych akcesoriów samochodowych bezpośrednio na słońcu lub w pobliżu urządzeń grzewczych.
  3. Przeczytaj zalecenia producenta odnośnie przechowywania akcesoriów, aby je w pełni przestrzegać. Na przykład, wiele produktów powinna pozostać wilgotna w zamkniętej tubie.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie internetowym zaprezentowany jest najszerszy asortyment akcesoriów samochodowych. W szczególności oferujemy Tobie kupno ściereczek irchowych do pielęgnacji nadwozia samochodu. Częściej przeglądaj katalog AUTODOC, a zyskasz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, gdyż regularnie oferujemy zniżki na najwyższej jakości produkty. Wybierz korzystnie robienie zakupów przez Internet!

loader Prosimy, poczekać!...