Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
74 Pozycje

Siatki do bagażnika sprawiają, że przewożenie towaru jest dużo bardziej wygodne. Dane akcesoria umożliwiają niezawodne zabezpieczenie bagażu w konkretnej pozycji, tym samym minimalizując ryzyko ich uszkodzenia. Dzięki danym akcesoriom możesz dodatkowo uporządkować przestrzeń.

Jakie dostępne są rodzaje siatek do bagażnika

Ze względu na metodę ustawienia:

 • Pionowe. Mogą być one zamontowane do tylnych lub bocznych ścianek bagażnika, a także do oparć tylnych siedzeń. Są one wygodne do przewożenia płynów. Dodatkowo dane akcesoria samochodowe mogą być stosowane jako bariery do odizolowania przestrzeni. Niektóre modele podzielona są na kilka przegródek o różnorodnych rozmiarach.
 • Poziome. Umożliwiają one dociśnięcie bagażu do podłogi, tym samym zapobiegając przed jego wydostaniem się. Zazwyczaj dane akcesoria są rozciągliwe, co daje możliwość zabezpieczenia nawet dużych rzeczy.
 • Uniwersalne. Są to niewielkie, łatwe do montażu produkty, które są zamocowywane zarówno pionowo, jak i poziomo.

Akcesoria mogą być:

 • Nylonowe;
 • Kapronowe;
 • Polipropylenowe lub wykonane z innego materiału.

Niektóre siatki do bagażnika posiadają ramę wykonaną z taśmy tekstylnej lub wyposażone są w elastyczne opaski do mocowania. Akcesoria różnią się między sobą wielkością oczek. Może ona wynosić, na przykład, 3, 5, 8 mm. Im wyższa dana wartość, tym cięższe przedmioty mogą być przewożone. Oczka siatki mogą być prostokątne, w kształcie rombu lub kwadratu.

Akcesoria mogą być przymocowywane:

 • Do standardowych wsporników lub otworów znajdujących się w samochodzie – przy pomocy haków lub karabińczyków.
 • Na śruby samogwintujące lub inne uniwersalne elementy mocujące (wymagają one wiercenia w nadwoziu samochodu);
 • Do tapicerki bagażnika – przy pomocy rzepów.

W katalogach zaprezentowane są produkty o różnorodnych rozmiarach. Na przykład, długość i szerokość siatek pionowych może wynosić 70x70 lub 70x90 mm. Akcesoria montowane poziomo mogą być krótsze (przymocowywane są do ścianek bocznych) lub długie (umieszczane są na ściance tylnej lub w okolicach pokrywy bagażnika).

Porady dotyczące korzystania z siatek do bagażnika

 1. Korzystaj z akcesoriów zgodnie z ich przeznaczeniem. Nie korzystaj z nich do przewożenia zwierząt.
 2. Przymocuj akcesoria zgodnie z zaleceniami producenta. Miejsca mocujące powinny znajdować się w taki sposób, aby zapewnić równomierne napięcie siatki, bez jakichkolwiek nierówności.
 3. Podczas przewożenia przedmiotów równomiernie rozłóż ciężar. Na przykład jeśli korzystasz z siatek przymocowanych do podłogi, duże przedmioty umieść na ich środku, a małe – po bokach.
 4. Od czasu do czasu wyczyść akcesoria zgodnie z instrukcją producenta. Zauważ, że niektóre modele można prać tylko ręcznie.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Czy chciałbyś kupić siatki do bagażnika w niskich cenach? Stań się klientem AUTODOC. Wszystkie produkty zaprezentowane w naszym sklepie internetowym są niedrogie, a na wiele z nich dostępne są zniżki. Rób tylko korzystne zakupy – już dziś złóż zamówienie na naszej stronie internetowej.

loader Prosimy, poczekać!...