Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
94 Pozycje

Do pielęgnacji wnętrza samochodu zaleca się kupno szczotek do czyszczenia wnętrza samochodu. W połączeniu z odpowiednimi środkami chemicznymi pomagają one skutecznie i ostrożnie oczyścić wnętrze auta.

Jakie dostępne są rodzaje szczotek do czyszczenia wnętrza samochodu

Dane akcesoria różnią się między sobą w zależności od tego, do jakich elementów są stosowane. Tym samym katalogi obejmują akcesoria do:

  • Mat i foteli. Zazwyczaj są to akcesoria z gęstym i sztywnym włosiem.
  • Tapicerki. Oczyszczani nimi bez jej uszkodzenia jest możliwe dzięki akcesoriom o miękkim elemencie roboczym. Najczęściej wykonane są one z włosia konia.
  • Skórzanych foteli. Produkty posiadają miękkie i naturalne włosie, które jest w stanie ostrożnie usunąć nawet stare zabrudzenia. Są one odpowiednie także do pielęgnacji powierzchni plastikowych i winylowych.
  • Wyjątkowo mocno zabrudzonych mat i elementów gumowych. Element roboczy tych szczotek wykonany jest z metalu lub wyjątkowo sztywnego nylonu.
  • Otworów wentylacyjnych. Są to wąskie narzędzia o miękkim włosiu.

Wybierając produkty przez Internet zwróć uwagę na ich budowę. Na przykład, dostępne są modele wykonane w kształcie klepsydry, które są wygodne do trzymania w dłoni. Dostępne są także szczotki dwustronne. Ich elementy robocze różnią się od siebie długością oraz szerokością włosia.

Niektóre narzędzia są odpowiednie nie tylko do elementów wnętrza samochodu, ale i także do innych jego części. W szczególności w sprzedaży dostępne są modele uniwersalne posiadają włosie naturalne, które są w stanie wytrzymać działanie rozpuszczalników oraz wysokich temperatur. Mogą być one stosowane do, na przykład, materiałowego dachu kabrioletu a nawet kół. Przy pomocy ciepłej wody włosie jest łatwo oczyszczane z zabrudzeń.

Porady dotyczące korzystania z szczotek do czyszczenia wnętrza samochodu

  1. Korzystaj z danych akcesoriów wyłącznie z takimi produktami chemicznymi, które są odpowiednie do pielęgnacji konkretnej części samochodowej.
  2. Zwróć uwagę podczas korzystania z akcesoriów o sztywnym włosiu. Nie dociskaj ich zbyt mocno podczas czyszczenia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia oczyszczanej powierzchni.
  3. Oczyszczaj akcesoria po każdokrotnym ich użyciu. Wiele z nich powinno być wytrzęsione lub umyte pod wodą.
  4. Do ich przechowywania wybierz czyste i suche miejsce.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Ustanowiliśmy przystępne ceny na wszystkie produkty, w tym także na szczotki do czyszczenia wnętrza samochodu. Dostawa zamówień jest niedroga. Zarejestruj się w sklepie internetowym AUTODOC, bierz udział w korzystnych promocjach i kupuj do swojego samochodu wszystko, co najlepsze.

loader Prosimy, poczekać!...