Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
104 Pozycje

Organizery do bagażnika umożliwiają zwięzłe umieszczenie wszystkich rzeczy, które możesz potrzebować w swoim aucie: zestawu narzędzi, lewarka, płynów roboczych, gaśnicy, apteczki oraz innych rzeczy. Zapewniają one szybki dostęp do przedmiotów, niezawodnie je zabezpieczają, a także chronią przed zabrudzeniem

Jakie dostępne są rodzaje organizerów do bagażnika

Ze względu na rodzaj ramy:

  • Sztywne. Są one produkowane z odpornego na uderzenia plastiku lub poliwęglanu, a rzadziej – z metalu lub drewna. Wyglądają jak pojemniki i posiadają wiele przegródek, które zazwyczaj wyposażone są w pokrywkę. Zapewniają one bezpieczną ochronę przed uszkodzeniami.
  • Miękkie. Są one wykonane z elastycznych materiałów wodoodpornych, na przykład, poliestru, skóry, filcu, nylonu. Są one przymocowywane na zamek błyskawiczny lub rzep. Mogą one pomieścić więcej rzeczy niż sztywne organizery.
  • Półsztywne. Często są one wykonane w formie urządzeń składanych, których zewnętrzna strona wykonana jest z materiału, a przegródki – z plastiku lub poliwęglanu. Przegródki mogą być wszyte w ramę lub mogą być wyjmowane. Dane urządzenia po złożeniu zajmują niewielką ilość miejsca.

Podczas zamawiania przez Internet powinieneś zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • Rodzaj zamknięcia. Organizery do bagażnika mogą być przymocowywane do podłogi bagażnika za pomocą specjalnych rzepów. Dostępne są także modele, które mogą być przymocowywane do oparć tylnych siedzeń lub do specjalnych stojaków, które są dodatkowo montowane.
  • Rozmiar. Niektóre produkty mogą zająć jedynie część bagażnika, a inne – całą jego powierzchnię.
  • Konstrukcja. Urządzenia różnią się między sobą ilością oraz parametrami kieszeni oraz przegródek. Niektóre modele nie posiadają przegródek. Są one wykorzystywane do przewożenia przedmiotów wielkogabarytowych. Katalogi zawierają także produkty z przejrzystymi ściankami, paskami na ramię, itp.

Porady dotyczące korzystania z organizerów do bagażnika

  1. Korzystaj z akcesoriów zgodnie z ich przeznaczeniem. Przymocuj je zgodnie z zaleceniami producenta.
  2. Podczas uporządkowywania rzeczy weź pod uwagę, które z nich najczęściej używasz i umieść je w taki sposób, abyś miał do nich bezproblemowy dostęp. Rzeczy, które używasz rzadziej mogą być umieszczone na dole organizera.
  3. Nie wkładaj do organizerów niepotrzebnych rzeczy. Wyjęcie z nich takich rzeczy pomoże Tobie w wydajnym zaoszczędzeniu miejsca.
  4. Regularnie myj akcesoria samochodowe zgodnie z instrukcją producenta. Większość z nich może być myta gąbką oraz wodą z mydłem. Niektóre modele tekstylne mogą być prane w pralce.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Zarejestruj się w sklepie internetowym AUTODOC, aby kupić organizery do bagażnika znanych marek. Znajdziesz tutaj szeroki asortyment różnorodnych produktów dostępnych w przystępnych cenach. Dodatkowo często zapewniamy dostęp do promocji oraz możliwość otrzymania w formie prezentu darmowej dostawy. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej lub przy pomocy aplikacji mobilnej, aby upić wyjątkowo niedrogo przydatne akcesoria samochodowe.  

loader Prosimy, poczekać!...