Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
62 Pozycje

Większość zwierzaków przypadkowo porusza się po przedziale pasażerskim odwracając uwagę kierowcy od drogi w trakcie podróży. Transportery dla zwierząt pomogą rozwiązać dany problem. Ogranicza one ruchy zwierzaka, ale jednocześnie będzie on w stanie znaleźć wewnątrz samochodu wygodną pozycję. Dzięki nim zwierzak będzie chroniony przed uderzeniami, a tapicerka samochodowa – przez zabrudzeniem oraz zadrapaniami.

Rodzaje transporterów dla zwierząt

Katalogi producentów prezentują produkty, które wyróżniają się konstrukcją oraz materiałem produkcyjnym. Najbardziej popularne są:

  •  Transportery z miękkimi ściankami bocznymi oraz plecami. Zazwyczaj dane produkty posiadają ramę pokrytą wytrzymałym i oddychającym materiałem, a okienko z siatki zapewnia dobry widok. Dane akcesoria mogą być przymocowane do siedzenia przy pomocy pasa, a noszone po podróży dzięki obecności rączki. Są one skonstruowane do przewożenia małych zwierząt.
  • Plastikowe budy. Mogą być one umieszczone zarówno w przedziale pasażerskim, jak i bagażniku. Są to produkty łatwe w czyszczeniu, często wyposażone w demontowaną miskę na wodę. Niektóre akcesoria posiadają kółka oraz długą rączkę.
  • Metalowe kratki. Zapewniają one doskonałą cyrkulację powietrza. Wiele akcesoriów jest odpowiednia do przewożenia nawet dużych psów, gdyż posiadają one szerokie drzwiczki. Produkty plastikowe są tańsze, jednak klatki metalowe są dużo bardziej wytrzymałe.

Porady dotyczące korzystania z transporterów dla zwierząt

  1. Korzystaj z akcesorium adekwatnym do rozmiarów zwierzaka. Producenci zazwyczaj określają parametr określający jego wagę.
  2.  Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych.
  3. Podczas przewożenia akcesoria powinny być bezpiecznie zamocowane. Do tego celu zazwyczaj wykorzystuje się standardowe pasy bezpieczeństwa oraz mocowania dołączone do transporterów.
  4.  W czasie długim podróży zatrzymuj się od casu do czasu, aby wyjść ze zwierzakiem na spacer oraz poczęstowanie go wodą. Przewietrz swój samochód.
  5. Oczyszczaj akcesoria zgodnie z instrukcją producenta. Zazwyczaj zdejmowane pokrowce tekstylne mogą być prane w pralce. Produkty plastikowe i metalowe powinny być przecierane wilgotną gąbką.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie internetowym możesz zamówićtransportery dla zwierząt oraz inne produkty w przystępnych cenach. Dzięki różnorodnym promocjom masz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Możesz się o nich dowiedzieć od specjalistów AUTODOC pracujących na czacie online lub poprzez telefon. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej lub zainstaluj naszą aplikację mobilną, aby zawsze być na czasie a naszymi korzystnymi ofertami.

loader Prosimy, poczekać!...