Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
121 Pozycje

Trójkąty ostrzegawcze są umieszczane na drodze w momencie wystąpienia wypadku drogowego, awarii samochodu oraz innych podobnych sytuacji awaryjnych. Niezwykle istotne jest zapewnienie wczesnego ostrzegania innych użytkowników drogi, aby byli oni świadomi, co dzieje się na drodze, dzięki czemu są w stanie ominąć przeszkodę. Trójkąty ostrzegawcze są dostępne w jasnych kolorach z odbijającymi światło elementami fluorescencyjnymi.

Jakie są dostępne rodzaje trójkątów ostrzegawczych

Ze względu na materiał produkcyjny:

  • Plastikowe. Dane modele są lekkie. Dodatkowo nie są one podatne na korozję.
  • Metalowe. Wytrzymałe i długotrwałe akcesoria charakteryzujące się zwiększoną stabilnością dzięki swojej znacznej wadze.
  • Łączone. Akcesoria posiadające plastikową obudowę oraz metalowe wsparcie. Dane akcesoria ważą mniej w porównaniu do trójkątów w całości wykonanych z metalu, niemniej jednak są one dość stabilne.

Niektóre modele posiadają krawędzie pokryte gumową lub plastikową powłoką. Nie tylko pomaga to przedłużyć żywotność akcesoriów, ale i także uniknąć przypadkowego zranienia podczas korzystania.

Katalogi obejmują akcesoria pełne oraz demontowane. Drugi rodzaj trójkątów może być kompaktowo przechowywany w specjalnym futerale. Dane akcesoria nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu są łatwe w przewożeniu.

Producenci oferują modele charakteryzujące się różnorodną wysokością oraz różnorodną liczbą podpórek do postawienia ich na drodze. Najbardziej popularne są modele z dwiema lub czterema podpórkami. W sklepach internetowych możesz także znaleźć akcesoria wyposażone w stabilny stojak oraz jedną niską podpórkę.

W jaki sposób korzystać z trójkątów ostrzegawczych

  1. Przed wyjściem z samochodu oraz ustawieniem na drodze trójkąta ostrzegawczego musisz pod kątem bezpieczeństwa założyć kamizelkę odblaskową. Trójkąt powinien być umieszczony w takiej odległości od samochodu, która jest określona w przepisach ruchu drogowego.
  2. Jeśli istnieje taka możliwość umieść drugi trójkąt ostrzegawczy lub włącz światła awaryjne, dzięki czemu miejsce wypadku drogowego będzie dużo precyzyjniej oznaczone.
  3. Nie ma żadnych zasad odnośnie tego, w jaki sposób akcesorium powinno być przechowywane. Niemniej jednak powinieneś przechowywać je w kabinie. Chodzi o to, że w przypadku wystąpienia wypadku drogowego możesz posiadać ograniczony dostęp do bagażnika.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Czy chciałbyś korzystnie cenowo kupić trójkąty ostrzegawcze? Dane produkty oferowane są na naszej stronie internetowej w umiarkowanych cenach. Dodatkowo dostępne są u nas regularne promocje, dzięki którym zawsze będziesz mieć możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Złóż zamówienie przez Internet na AUTODOC i kup niedrogo wysokiej jakości produkty.

loader Prosimy, poczekać!...