Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
410 Pozycje

Samochodowe odświeżacze powietrza pomagają pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z przedziału pasażerskiego. Nie zajmują dużo miejsca i są proste w użyciu.

Jakie są rodzaje samochodowych odświeżaczy powietrza

W zależności od stanu skupienia substancji aromatycznych istnieje wiele wariantów tych produktów. Najpopularniejszymi są:

  • Nasączone zapachem akcesoria z kartonu. Z reguły są one wieszane na wewnętrznym lusterku wstecznym. Ich główną zaletą jest niska cena.
  • Płynne. Z zasady są to pojemniki z aromatycznym płynem, które przyczepiamy do kratek wentylacyjnych. Służą dłużej niż akcesoria nasączone zapachem.
  • Granulowane. Zazwyczaj są sprzedawane w woreczkach. Można je zamocować na kratce grzejnika lub zawiesić na lusterku wstecznym. Ich główną zaletą jest ciągła żywotność.
  • Żelowe. Są to pojemniki z galaretowatą substancją. Możesz je na przykład położyć na desce rozdzielczej lub pod siedzeniem. Nie przeciekają, ponieważ znajdujący się w środku żel jest bardzo gęsty. W większości przypadków służą dłużej niż zapachy płynne.
  • Elektroniczne. Kategoria ta obejmuje jonizatory, które są korzystne dla ludzkiego organizmu. Zasila się je przez gniazdko zapalniczki lub za pomocą baterii.

Te akcesoria samochodowe różnią się również zasadą działania. Niektóre pochłaniają nieprzyjemne zapachy, a inne jedynie maskują je poprzez emitowanie przyjemnego zapachu.

Jak używać samochodowych odświeżaczy powietrza

  1. Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się z instrukcją producenta i stosować się do jego zaleceń. Przykładowo niektóre produkty działają prawidłowo jedynie w określonej pozycji. Konstrukcja niektórych odświeżaczy pozwala na regulację intensywności zapachu.
  2. Po montażu akcesoriów dokładnie umyj ręce przy użyciu mydła.
  3. Bądź bardzo ostrożny, gdy w przedziale pasażerskim znajdują się dzieci. Nie pozwól na to, aby przypadkiem zjadły żel zapachowy, granulki lub wypiły płyn.

AUTODOC: wygodne zakupy online

Nasz sklep internetowy oferuje ogromną ilość wysokiej jakości akcesoriów samochodowych. Ponadto będziesz w stanie kupić samochodowe odświeżacze powietrza i inne produkty na najkorzystniejszych warunkach. W tym celu ustalamy przystępne ceny i regularnie prowadzimy promocje. Tani zakup najwyższej jakości produktów jest możliwy - przekonaj się sam. Zostań klientem AUTODOC już dziś i zacznij robić okazyjne zakupy.

loader Prosimy, poczekać!...