• SHOP
  • CLUB
Wypróbuj konto Premium
0
Mój garaż
Dodaj pojazd
0
Artykułów #22-8960
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
To pomoże Ci kupić produkt kompatybilny z Twoim pojazdem
NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ SWOJEGO SAMOCHODU W KATALOGU?

AS-PL A6269(DENSO) Alternator 12V, 90A

Numer artykułu: A6269(DENSO) EAN: 5902129011750
Zostawić opinię
Opis
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 90
  • Koła pasowe: z kołem pasowym
  • Napięcie [V]: 12
  • Jakość: PREMIUM LINE
  • Nowa część bez depozytu
  • Numer artykułu: A6269(DENSO)
  • Nasza cena: 1142,69 PLN
  • Producent: AS-PL
  • Numer EAN: 5902129011750
  • Kod silnika: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
  • Warunki: nowy
Numery użytkowe: AS-PL A6269(DENSO)
Na stanie (Pozostała liczba produktów: 6)
Otrzymaj bonus w wysokości 6,93 PLN kupując ten produkt
Otrzymasz na swoim koncie bonusowym 6,93 PLN , jeśli kupisz ten produkt:
  • Gromadź swoje bonusy poprzez zakup produktów oznaczonych słowem "BONUS";
  • Zapłać do 10% mniej za swoje zamówienie przy pomocy zgromadzonych bonusów;
Darmowa dostawa dla tego produktu
1142,69 PLN

Cena zawiera 23% VAT

Darmowa wysyłka

Dodaj do listy życzeń
Autodoc Plus do AS-PL A6269(DENSO)
Dowiedz się więcej
AS-PL 51714794 Alternator

Pełne odpowiedniki produktów

RIDEX 4G0083 Alternator tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 90
  • Koła pasowe: z kołem pasowym wielofunkcyjnym
  • Napięcie [V]: 14
  • Ø koła pasowego [mm]: 54
  • Liczba żeber: 5
  • ID wykonania wtyczki: M8 B+ M5 D+
  • Liczba otworów do mocowania: 3
  • Ciężar netto [kg]: 4,8
  • Numer artykułu: 4G0083
  • Nasza cena: 634,80 PLN
  • Producent: RIDEX
  • Numer EAN: 4059191674909
  • Warunki: nowy
Szczegóły
RIDEX 4G0083 Alternator 14V, 90A, M8 B+ M5 D+, Ø 54 [mm]
Numer artykułu: 4G0083
634,80 PLN
Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka
MAGNETI MARELLI 943317421010 Alternator tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 85
  • Napięcie [V]: 14
  • Numer artykułu: 943317421010
  • Nasza cena: 503,11 PLN
  • Producent: MAGNETI MARELLI
  • Numer EAN: 8001063641478
  • Warunki: Zregenerowana
Szczegóły
MAGNETI MARELLI MARC1742 Alternator 14V, 85A
Numer artykułu: 943317421010
503,11 PLN
Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka
MAGNETI MARELLI 063731742010 Alternator tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 75
  • Koła pasowe: z kołem pasowym wielorowkowym
  • Napięcie [V]: 12
  • Ø koła pasowego [mm]: 60
  • Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara
  • Numer artykułu: 063731742010
  • Nasza cena: 519,65 PLN
  • Producent: MAGNETI MARELLI
  • Numer EAN: 8001063828145
  • Warunki: nowy
Szczegóły
MAGNETI MARELLI MQA1742 Alternator 12V, 75A, Ø 60 [mm]
Numer artykułu: 063731742010
519,65 PLN
Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka
HELLA 8EL 012 426-771 Alternator tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 85
  • Koła pasowe: z kołem pasowym wielorowkowym
  • Napięcie [V]: 14
  • Ø koła pasowego [mm]: 54
  • Liczba rowków: 5
  • niewymagany zwrot starej części
  • Nowa część bez depozytu
  • Montaż / demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
  • Numer artykułu: 8EL 012 426-771
  • Nasza cena: 605,28 PLN
  • Producent: HELLA
  • Numer EAN: 4082300499896
  • Warunki: nowy
Szczegóły
HELLA CA1742IR Alternator 14V, 85A, Ø 54 [mm]
Numer artykułu: 8EL 012 426-771
605,28 PLN
Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka
ROTOVIS Automotive Electrics 9090191 Alternator tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 90
  • Napięcie [V]: 14
  • Numer artykułu: 9090191
  • Nasza cena: 606,75 PLN
  • Producent: ROTOVIS Automotive Electrics
  • Numer EAN: 4011930901912
  • Warunki: Zregenerowana
Szczegóły
ROTOVIS Automotive Electrics 9090191 Alternator 14V, 90A
Numer artykułu: 9090191
606,75 PLN
Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka
LUCAS LRA02800 Alternator tanie od sklep internetowy
Informacja o towar
  • Prąd ładowania alternatora [A]: 90
  • Koła pasowe: z kołem pasowym wielofunkcyjnym
  • Napięcie [V]: 14
  • Ø koła pasowego [mm]: 54
  • Liczba żeber: 5
  • ID wykonania wtyczki: 0230
  • Wykonanie sieci pokładowej: dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
  • Zacisk: M8 B+ M5 D+
  • Ciężar netto [kg]: 4,8
  • Numer artykułu: LRA02800
  • Nasza cena: 613,72 PLN
  • Producent: LUCAS
  • Numer EAN: 224501137121621371216
  • Warunki: Zregenerowana
Szczegóły
LUCAS LRA02800 Alternator 14V, 90A, M8 B+ M5 D+, 0230, Ø 54 [mm]
Numer artykułu: LRA02800
613,72 PLN
Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Alternator AS-PL A6269(DENSO)?

Proszę ocenić produkt

Dodaj zdjęcia lub filmy do swojej opinii
Dodaj pliki
0
Zostawić opinię
0 gwiazdek 5 gwiazdek
Jak obliczana jest ocena gwiazdkowa

Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.

Jak sprawdzamy recenzje

Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.

FAQ: Pytania klientów i odpowiedzi

0 Pytania
Czy powstały pytania AS-PL Prądnica A6269(DENSO)?
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, albo potrzebujesz szczegółowej informacji. W polu dla komentarzy można zadać dowolne pytanie!
Po to, żeby zadać pytanie, prosimy, uzupełnić wszystkie pola!
Podaj swój numer VIN, abyśmy mogli szybciej przetworzyć Twoje zapytanie.

Popularne posty

Formy płatności:
Mastercard — pasująca forma opłaty zakupu A6269(DENSO) AS-PL Alternator A6269DENSO
PayPal — Szybko i bezpiecznie opłacić zakup A6269(DENSO) AS-PL Prądnica 5902129011750
Prosto i bezpiecznie opłacić za pomocą Visa AS-PL Alternator A6269(DENSO)
Kupuj AS-PL Alternator A6269(DENSO), korzystając z możliwości przedpłaty albo opłaty za pobraniem

Czy chcesz więcej dowiedzieć się o AS-PL Alternator?

Przeczytaj Alternator A6269DENSO FAQ i opinie klientów!

Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt

Sposób wysyłki:
Prądnica 5902129011750 Niezawodna i bezpieczna przesyłka przez DHL
Alternator A6269(DENSO) otrzymać przez UPS
Prądnica A6269(DENSO) niezawodna przesyłka przez GLS do domu

Każde zamówienie o wartości powyżej 360 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 360 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.

  • Zwrot towaru w ciągu 14 dni
    Zwrot towaru w ciągu 14 dni
  • Safe Order 200 dni dla
    Bezpieczne Zamówienie 200 dni
  • Bezpieczne płatności
    Bezpieczne płatności
  • Bezpłatna dostawa
    Bezpłatna dostawa
AS-PL A6269(DENSO): części zamienne z podobnymi parametrami
AS-PL 20104091
AS-PL 2030172
AS-PL 2030190
AS-PL DENDAN1039
AUTOELECTRO AEK2800
BOSCH 0986049540
BV PSH 505.560.090
CASCO CAL30172
CASCO CAL30190
CASCO CAL30190AS
692,02 PLN*
CEVAM 4751
DELCO REMY DA1223
DELCO REMY DRA0113
DENSO 102211-8450
DENSO 102211-8470
EAI 56837
ELSTOCK 28-4917
1031,59 PLN*
ERA 210663
FARCOM 112435
FRIESEN 9090188
606,75 PLN* Gwarancja najlepszej ceny
FRIESEN 9090191
606,75 PLN*
GHIBAUDI AG014
GHIBAUDI AG0140
HC-Cargo 113535
707,69 PLN*
HC-PARTS CA1742IR
HELLA 8EL012240-671
HELLA 8EL012426-771
HERTH+BUSS ELPARTS 32049540
LAUBER 11.1742
LUCAS LRA02800
MAGNETI MARELLI 063377002010
MAGNETI MARELLI 063377010010
PowerMax 89212215
PowerMax 89212578
REAL 20104091
REAL 20104091
VALEO 440489
WAI 23800N
733,09 PLN*
*Cena zawiera 23% VAT, Darmowa wysyłka