Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Chemia i kosmetyki samochodowe

Przygotuj swój samochód na wszelkie wyzwania, przed którymi możesz stanąć na drogach: profesjonalne produkty czyszczące, kosmetyki samochodowe oraz różne środki do pielęgnacji samochodu pomogą zapewnić wysokiej jakości serwis samochodu.

Wybierz najlepsze kosmetyki samochodowe w niskich cenach

Oto najczęściej kupowane artykuły w naszym sklepie internetowym spośród szerokiej gamy kosmetyków i chemii samochodowej. Nie przegap świetnych okazji - zamów już teraz aż do 30% taniej
2

lata gwarancji

14

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zero ryzyka! Możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 14 dni od daty zakupu i otrzymać z powrotem swoje pieniądze.

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie dostarczone przez niezawodną firmę kurierską. Przy zakupach za co najmniej 390 PLN wysyłka jest w pełni darmowa.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe od popularnych producentów

  Kup tanio kosmetyki do auta marki REINZKup produkty marki PRESTO w sklepie z kosmetykami samochodowymiProdukty do pielęgnacji marki SONAX w niskich cenachProfesjonalna chemia motoryzacyjna marki LIQUI MOLYAutokosmetyki marki K2 w katalogu onlineChemia do samochodu ELRING: kup tanio online
Szeroki asortyment: chemia samochodowa

Ogromny wybór: chemia do samochodu w katalogu online na AUTODOC! Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz: płyny i dodatki samochodowe, jak i produkty do pielęgnacji, czyszczenia i mycia samochodu oraz kosmetyki samochodowe.

Niskie ceny na dobre kosmetyki samochodowe

W naszym sklepie zawsze znajdziesz najlepsze oferty! Promocje i zniżki umożliwią Ci zakup środków do pielęgnacji i mycia auta oraz kosmetyków samochodowych w niskich cenach i zaoszczędzić przy tym wiele pieniędzy.

Wysokiej jakości produkty

Profesjonalna chemia motoryzacyjna oraz inne wysokiej jakości kosmetyki do auta od niezawodnych producentów sprawią, że Twój samochód będzie chroniony i gotowy na wszelkie problemy, z którymi możesz zmierzyć się na drogach.

 • Darmowa dostawa kosmetyków do auto detailingu przez DHL - przy zamówieniu powyżej 390 PLN
 • Niezawodna dostawa środków do pielęgnacji samochodu oraz autokosmetyków przez GLS
 • Szybka dostawa towarów przez TNT

Chemia samochodowa to środki przeznaczone do konserwacji samochodu. Obszar ich zastosowania jest bardzo szeroki. Produkty te stosowane są zarówno do naprawy, jak i pielęgnacji samochodu. Odpowiedni wybór pomaga znacznie wydłużyć żywotność pojazdu.

Rodzaje chemii samochodowej

Ze względu na cel stosowania:

 • Do napraw. Kategoria ta reprezentowana jest przez uszczelniacze, kleje, konwertery rdzy, wypełniacze do karoserii samochodu, podkłady pod lakier samochodowy, farby i lakiery, a także różny sprzęt używany do nakładania tego typu produktów. Pomagają przywrócić integralność podzespołów samochodowych, naprawiać nadwozie i uszkodzenia wnętrza. Stosowane są również do montażu części.
 • Do konserwacji podzespołów. Obejmują one smary i dodatki. Stosowane są do zapobiegania przedwczesnemu zużyciu różnych podzespołów, na przykład łożysk, mechanizmów hamulcowych, przegubów homokinetycznych, par ciernych w silnikach, pomp i innych jednostek. Pozwalają również na przywrócenie skuteczności konserwowanych podzespołów.
 • Do pielęgnacji elementów nadwozia i wnętrza. Kategoria ta obejmuje różne środki czyszczące, pasty polerskie, odplamiacze, odświeżacze powietrza, emulsje do tapicerki skórzanej, produkty przeciw parowaniu szyb i inne. Pomagają utrzymać czystość w samochodzie i bez wysiłku utrzymać wnętrze i nadwozie auta w dobrym stanie.

Poza tym środki chemii samochodowej różnią się ze względu na obszar, na którym są stosowane. Dostępne są produkty do karoserii, przedziału pasażerskiego, podwozia samochodu, układów, części i mechanizmów.

Produkty te dzielą się także ze względu na typ powierzchni. Dostępne są środki do plastiku, szkła, skóry, metali żelaznych i nieżelaznych, powierzchni chromowanych, farby, lakieru, elementów gumowych i winylowych.

Właściwości chemii samochodowej

 1. Przed użyciem jakichkolwiek produktów do pielęgnacji samochodu bardzo dokładnie zapoznaj się z instrukcją od producenta. Kolejność kroków może się znacznie różnić nawet, jeżeli stosujesz produkty tej samej kategorii. Przykładowo niektóre środki wymagają wymieszania lub rozcieńczania przed nałożeniem, a inne są gotowe do użycia. Różnią się również czasem ekspozycji i schnięcia. Nie stosowanie się do zaleceń producenta może skutkować awariami podzespołu i jego drogimi naprawami.
 2. Zwróć uwagę na fakt, że niektóre samochodowe środki chemiczne stosuje się regularnie, a inne stosowane są w razie konieczności. Zaleca się na przykład odnawiać ochronę antykorozyjną podwozia i nadkoli dwa lub trzy razy do roku. Sugeruje się także nakładać specjalny smar na klapę bagażnika, maski i drzwi co sześć miesięcy. Zaleca się również polerować nadwozie dwa razy do roku. Środki do czyszczenia, odplamiacze, wypełniacze, podkłady, farby, kleje i uszczelniacze stosowane są według potrzeb.
 3. Zawsze upewnij się, że produkt, który masz zamiar zastosować jest kompatybilny z powierzchnią. Przykładowo plastik jest wrażliwy na rozpuszczalniki.
 4. Pracując z środkami łatwopalnymi, stosuj się do zasad bezpieczeństwa pożarowego. W większości przypadków zaleca się również zakładać sprzęt ochrony indywidualnej: gogle, maski, rękawiczki, maski z filtrem (respiratory).
 5. Przechowuj środki chemii samochodowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Każdy z tych produktów może zawierać niebezpieczne składniki. Trzymaj opakowania z środkami z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego, ponieważ ich właściwości mogą ulec zmianie. Właściwości niektórych produktów zmieniają się bardzo szybko, dlatego też te środki chemiczne nie nadają się do przechowywania i dalszego użytkowania: ich pozostałości powinno się utylizować.

AUTODOC: wygodne zakupy online

Skuteczność produktów zależy od ich jakości. Dlatego też należy kupować chemię samochodową w niezawodnych sklepach internetowych, takich jak AUTODOC. Oto nasze zalety:

 1. Profesjonalna obsługa klienta online. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci bardzo szybko wybrać odpowiedni produkt z uwzględnieniem marki, modelu, specyfikacji i warunków użytkowania Twojego pojazdu.
 2. Wydłużone godziny pracy. Jeśli konieczne jest pilne zamówienie jakichś produktów, nie zmarnujesz swojego czasu: możliwe jest składanie zamówień 24 godziny na dobę, a nasi konsultanci są dostępni w każdy dzień roboczy od 8:00 do 22:00.
 3. Aplikacja mobilna. Daje Ci nawet więcej wolności. Możesz dokonywać zakupów skądkolwiek tylko zechcesz.
 4. Przystępne ceny. Częste promocje, ogromne zniżki oraz możliwość darmowej dostawy pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze.
loader Prosimy, poczekać!...