1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla HONDA CR-Z

Honda CR-Z

Produkcja samochodu hybrydowego Hondy CR-Z rozpoczęła się w 2010 roku i trwa do czasów dzisiejszych. Odbywa się ona w Japonii. W 2010 roku Honda CR-Z otrzymała nagrodę "Car of the Year" w Japonii; "Good Design Award" od organizacji Japan Industrial Design Promotion Organization; oraz "Green Car of the Year" w Wielkiej Brytanii.

Honda CR-Z I generacji

W dniu 23 października 2007 roku na targach motoryzacyjnych w Tokio zaprezentowano koncepcję modelu Compact Renaissance Zero. Samochód przeznaczony do masowej produkcji zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Detroit w 2010 roku. W tym samym roku na rynku europejskim został on zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Genewie. Model został zaprezentowany w wersji nadwozia typu trzydrzwiowy hatchback.

Charakterystyczną cechą Hondy CR-Z była jej hybrydowy silnik, która składał się z potężnego silnika benzynowego oraz z zintegrowane systemu wspomagania silnika. Nadwozie samochodu posiadało charakterystyczne cechy tej marki: maska płynnie mieszała się z szybą czołową i dzieliła przysłonę tylnej szyby. Przednia część samochodu została wyposażona w stylowe wąskie reflektory, kompaktowy zderzak i głęboko osadzone w nadwoziu światła przeciwmgielne.

Sportowy charakter Hondy CR-Z został wyrażony w jego wnętrzu. Projektanci zamontowali wszystkie wyświetlacze oraz dźwignię zmiany biegów adekwatnie do niskiego położenia fotelu kierowcy. Na desce rozdzielczej dostępne były trzy przyciski, za pomocą których można było wybrać tryby jazdy: normalny, ekonomiczny i sportowy. Każdy z nich zapewniał różne kąty przepustnicy, opór działania kierownicy, reakcji układu hamulcowego i silnika. Aktywacja każdego trybu była oznaczana specjalnym światłem: niebieskim, zielonym lub czerwonym.

Na rynkach europejskich i azjatyckich były sprzedawane samochody z czterema siedzeniami. Siedzenia znajdujące się w drugim rzędzie były wąskie, a przestrzeń dla nóg była ograniczona. Na rynku amerykańskim Honda CR-Z została zaprezentowana w wersji nadwozia typu dwuosobowy coupe.

Zmiana stylizacji Hondy CR-Z I generacji

W 2012 roku na targach motoryzacyjnych w Paryżu zadebiutowała zmiana stylizacji Hondy CR-Z pierwszej generacji. Rok później rozpoczęła się jej produkcja. Nieznacznie zmieniono jej nadwozie. Projektanci zamontowali w niej nową osłonę chłodnicy i zmodernizowane przednie reflektory z oświetleniem typu LED w ich dolnych częściach. Przerobiono także zagłębienia na światła przeciwmgielne; stały się one większe. Zmiany w jej wnętrzu dotyczyły tylko deski rozdzielczej. W podstawowej konfiguracji samochód wyposażony był w tempomat, kontrolę klimatu, funkcję HandsFreeLink, rozbudowane lusterka boczne i kamerę cofania.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Reflektor
Części zamienne + Producenci Reflektor HELLA
Części zamienne + Producent Reflektor MAZDA
Części zamienne + Numer artykułu Reflektor 777.520.100
Numer artykułu N504
Numer artykułu + Producenci 422.090 HELLA
OEN 01118698
OEN + Producenci 228303 HELLA
loader Prosimy, poczekać!...