1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla HONDA MDX

Honda MDX

Samochody Hondy MDX produkowane w latach 2001-2006 były dostępne w wersji nadwozia typu pięciodrzwiowy crossover. Samochody produkowane były w Ontario w Kanadzie. W 2001 roku otrzymały one tytuł «North American Car of the Year».

Honda MDX I generacji

Honda MDX została zbudowana na platformie Hondy Pilot. Jej charakterystycznymi cechami było ścięte nadkola oraz wystające progi. Samochód został wyposażony w czarny plastikowy zderzak, a także relingi dachowe. Lusterka boczne zostały polakierowane w kolorze nadwozia.

Główną zaletą modelu była przyjazność dla środowiska. W 2003 roku organizacja United States Environmental Protection Agency sklasyfikowała model Hondy MDX jako jeden z tych, które emitują najniższą ilość spalin.

We wnętrzu samochodu projektanci skoncentrowali się na jego ergonomii. Posiadał on siedem siedzeń zamontowanych w trzech rzędach. Podstawowa konfiguracja wyposażenia obejmowała przednie i boczne poduszki powietrzne, a także nowoczesne systemy aktywnego bezpieczeństwa takie jak system kontroli trakcji (TRC) i elektronicznego rozkładu siły hamowania (EBD). Opcjonalnie dostępny był system nawigacyjny oraz system DVD co celów rozrywki.

Zmiana stylizacji Hondy MDX I generacji

W 2003 roku nastąpiła kolejna zmiana stylizacji. Zaprezentowano nowe konfiguracje z nowymi typami silnika; polepszono jego dynamiczne przyspieszenie. Samochód wyposażony był w dwie rury wydechowe zamiast jednej, bardziej rozbudowane przednie reflektory oraz nowe felgi.

Honda MDX na różnych rynkach

W Japonii i Australii samochody były dostępne w sprzedaży pod nazwą Hondy MDX. Na rynku północnoamerykańskim były znane jako Acura MDX, której produkcja trwa do czasów dzisiejszych. Tylko pierwsza generacja modelu Acura MDX była importowana do Japonii i Australii. Obecnie z linii montażowej zjeżdżają tylko samochody trzeciej generacji.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe
Części zamienne + Producenci Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe STARK
Części zamienne + Producent Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe SSANGYONG
Części zamienne + Numer artykułu Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe SKBP-0011142
Numer artykułu SKBP-0011097
Numer artykułu + Producenci 402B0159 RIDEX
OEN 4813005100
OEN + Producenci 4813005110 STARK
loader Prosimy, poczekać!...