1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla MERCEDES-BENZ CLA

Mercedes-Benz klasy CLA

Produkcja Mercedesa-Benz klasy CLA rozpoczęła się w 2013 roku i trwa nadal do czasów dzisiejszych. Na rynku samochody prezentowane są w wersji nadwozia typu sedan. Montaż samochodów jest organizowany na Węgrzech oraz w Indiach.

Historia powstania Mercedesa-Benz klasy CLA

Koncepcja stylowego coupe została przedstawiona w 2012 roku w trakcie Avant/Garde Diaries w Los Angeles. Później została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Chinach. Debiut Mercedesa-Benz klasy CLA C177 w wersji nadwozia typu coupe miał miejsce w 2013 roku na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Ameryce Północnej. Od 2015 roku rozpoczęła się sprzedaż Mercedesa-Benz klasy CLA- X117 w wersji kombi.

Samochód ten wyróżniał się sportowym stylem i doskonałymi właściwościami prowadzenia od innych przedstawicieli gamy modelowej niemieckiego producenta. Z zewnątrz samochód posiada podobne linie co Mercedes-Benz klasy CLS, ale wygląd samochodów przeznaczonych na sprzedaż nieznacznie różnił się od koncepcji. Przednia część samochodu posiada ogromną czarną osłonę chłodnicy z chromowanymi wstawkami i srebrzystą siateczką tworząc widoczną inkrustację z klejnotów. Duża maska ze wzmacniającymi żebrami jest również cechą charakterystyczną tego auta.

Moduły typu LED i oświetlenie Mercedesa-Benz klasy CLA znajdują się pod osłoną przedniego reflektora. Taka decyzja pozwoliła osiągnąć jasne, ukierunkowione światło do uruchomienia świateł i kierunkowskazów.

Powierzchnia wnętrza wszystkich elementów Mercedesa-Benz klasy CLA pokryta jest "srebrzystą" galwaniczną warstwą, który sprawia widoczność użycia dużej ilości metalu w wykończeniu wnętrza. W układzie wentylacyjnym na desce rozdzielczej występuje pięć okrągłych deflektorów, z możliwością konfiguracji, w którym kierunku mają wiać. Wyświetlacz z chromowanym wykończeniem znajduje się w odpowiedniej odległości od kierowcy, moduł telefoniczny z interfejsem typu Bluetooth jest umieszczony w centralnym podłokietniku, a na kierownicy jest umieszczonych 12 przycisków sterujących.

W przedziale pasażerskim znajdują się fotele z cztero-stadiowym podparciem lędźwiowym. W oparciach przednich foteli znajdują się dwie komory powietrzne, które sprawiają, że fotele są wygodne i ergonomiczne. Wszystkie samochody wyposażone są w system elektronicznej regulacji przednich siedzeń z funkcją magazynowania i ogrzewania. Oparcia tylnych siedzeń można oddzielnie złożyć, co pozwala zwiększyć objętość przedziału bagażowego z 495 do 1 354 litrów w wersji nadwozia typu kombi.

System bezpieczeństwa obejmuje system adaptacyjnego układu hamulcowego z funkcją HOLD, która uniemożliwia spontaniczne ruchy samochodu na trakcie jego krótkich postojów. Również elektryczny hamulec ręczny i system automatycznego przełączania świateł są odpowiedzialne za bezpieczeństwo podczas jazdy.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Tarcza Hamulcowa
Części zamienne + Producenci Filtr Oleju RIDEX
Części zamienne + Producent Świeca Zapłonowa VOLVO
Części zamienne + Numer artykułu Pióro Wycieraczki 298W0062
Numer artykułu 298W0046
Numer artykułu + Producenci SKWIB-0940045 STARK
OEN 93196007
OEN + Producenci 93196010 RIDEX
loader Prosimy, poczekać!...