1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla MERCEDES-BENZ KLASA CLC

Mercedes-Benz klasy CLC

Mercedes-Benz klasy CLC CL203 reprezentowany jest przez sportowego coupe, który został oddzielony od Mercedesa-Benz klasy C jako nowy model. Produkcja tego samochodu była organizowana w 2008 roku w Rio de Janeiro w Brazylii. Jego uwalnianie zostało wstrzymane w styczniu 2011 roku. W tym czasie została zaprezentowana jedna generacja tych samochodów.

Historia powstania Mercedesa-Benz klasy CLC

Debiut Mercedesa-Benz klasy CLC miał miejsce pod koniec stycznia 2008 roku, w ciągu tygodnia mody w Berlinie. Przednia część tego sportowego coupe została wyposażona w szeroką osłonę chłodnicy, w środku której znajdował się duży emblemat firmy. Projektanci zamontowali duże projekcyjne reflektory i światła tylne z diodami typu LED. Światła stopu z dwukolorowym oszkleniem posiadały oryginalny wygląd i były funkcjonalnie podzielone na trzy strefy.

W kabinie pasażerskiej został zainstalowany rozbudowany system multimedialny z ekranem o rozmiarze 6,5 cala, automatyczną regulacją głośności, podwójnym tunerem, systemem Bluetooth, a także połączenie z urządzeniami przez kabel USB i iPod. Wbudowany odtwarzacz DVD z możliwością włożenia na raz sześciu płyt był dodatkową opcją. Podczas instalacji samochód został wyposażony w system aktywowanej kontroli głosem Linguatronic, który został ulepszony przez specjalistów firmy. Było to bardzo wygodne w zarządzaniu nawigacją, systemu głośników i telefonu, a także w wydawaniu poleceń głosowych.

Charakterystyczną cechą deski rozdzielczej Mercedesa-Benz klasy CLC był wyrazisty prędkościomierz i obrotomierz z czerwonymi wskaźnikami. Podczas odpalania silnika, wskaźniki wykonują jeden skok wzdłuż skal przed umieszczeniem się w swoich pozycjach początkowych, tak jak to wygląda w sportowych i wyścigowych samochodach.

Do pakietu podstawowego została również dodana wielofunkcyjna trójramienna kierownica, system automatycznej kontroli klimatu, matowe aluminiowe elementy wykończenia wnętrza, sportowe fotele z różnymi poziomami regulacji i bocznym wsparciem. Producent zaproponował kilka kolorów wykończenia tapicerki siedzeń: czarny, czarny-czerwony oraz kombinacja "Grey Alpaca".

Dla kierowców był także dostępny pakiet sportowy: sportowe niskie zawieszenie, przyciemniane reflektory i tylne światła, wrażliwy mechanizm sterowania, osłona chłodnicy z chromowanymi obwódkami oraz stylowe przednie oświetlenie.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Łożyska
Części zamienne + Producenci Łożyska BLIC
Części zamienne + Producent Łożyska TOYOTA
Części zamienne + Numer artykułu Łożyska 6010-19-051406P
Numer artykułu TY2018608
Numer artykułu + Producenci TY2018607 PRASCO
OEN 6921128070
OEN + Producenci 9143K9 PRASCO
loader Prosimy, poczekać!...