1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla MERCEDES-BENZ GLK

Mercedes-Benz klasy GLK

Mercedes-Benz klasy GLK jest reprezentowany przez stylowy crossover, produkowany od 2008 roku do czasów dzisiejszych. Montaż tych samochodów jest organizowany w Bremie w Niemczech. Obecnie została uwolniona jedna generacja i jedna zmiana stylizacji tego modelu.

Mercedes-Benz klasy GLK X204

Mercedes-Benz klasy GLK w wersji crossover zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Detroit w 2008 roku. Kilka miesięcy później rozpoczęła się produkcja modeli przeznaczonych na sprzedaż. Przy opracowywaniu samochodu, firma poświęciła wiele uwagi na szkodliwe zmniejszenie emisji spalin. Samochody z silnikiem benzynowym spełniały standardy normy Euro-5, a te z silnikiem typu diesel - normy Euro-4. System wtrysku paliwa Common Rail zapewniał znaczącą poprawę dynamicznych cech samochodu.

Napęd na cztery koła był zapewniany przez system 4Matic. Pakiet podstawowy Mercedesa-Benz klasy GLK opiewał w system audio, przednie siedzenia z napędem elektrycznym, kontrolę klimatu, czujniki deszczu, światła przeciwmgielne, system nawigacyjny. Można było także zamówić radio satelitarne oraz panoramiczny szyberdach.

Ścisła i estetyczna konstrukcja wnętrza Mercedesa-Benz klasy GLK została uzupełniona wstawkami wykonanymi z naturalnego drewna oraz licznymi chromowanymi elementami. Aktywne zagłówki, napinacze pasów bezpieczeństwa, przednie, boczne i kolanowe poduszki powietrzne, systemy ESP i ABS były odpowiedzialne za bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Zmiana stylizacji Mercedesa-Benz klasy GLK X204

W 2012 roku firma przedstawiła uaktualniony model Mercedesa-Benz klasy GLK na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Samochód otrzymał nową osłonę chłodnicy, lusterka wsteczne, przedni i tylny zderzak, tylny metalowy dyfuzor i światła typu LED. Producent przystosował wszystkie systemu crossovera i osiągnął znaczny wzrost jgo właściwości dynamicznych.

Firma poprawiła również jakość wykończenia wnętrza samochodu, a diody typu LED zostały wykorzystane do jego oświetlenia wewnętrznego. Automatyczna skrzynia biegów została przeniesiona do kolumny kierownicy. Wszystkie urządzenia elektroniczne, a zwłaszcza systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo, zostały zaktualizowane. Mercedes-Benz klasy GLK został wyposażony także w asystenta ruszania w dół wzniesienia oraz adaptacyjny tempomat.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Czujnik, zużycie okładzin hamulcowych
Części zamienne + Producenci Czujnik, zużycie okładzin hamulcowych TOPRAN
Części zamienne + Producent Czujnik, zużycie okładzin hamulcowych AUDI
Części zamienne + Numer artykułu Czujnik, zużycie okładzin hamulcowych 17097
Numer artykułu 101 024
Numer artykułu + Producenci B67101 TOPRAN
OEN 049103663
OEN + Producenci 053103663 TOPRAN
loader Prosimy, poczekać!...