1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla MERCEDES-BENZ SLS AMG

Mercedes-Benz SLS AMG

Samochody Mercedes-Benz SLS AMG produkowane są od 2010 roku do chwili obecnej. W pierwszym roku produkcji modelu otrzymał nagrodę od magazynu Playboy jako samochód roku. Montaż samochodu jest organizowany w Sindelfingen w Niemczech.

Historia powstania Mercedesa-Benz SLS AMG

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2009 roku niemiecka firma przedstawiła nowość - supersamochód Mercedes-Benz SLS AMG C197. Dwudrzwiowego coupe zostało spadkobiercą idei zamkniętych w Mercedesie-Benz SLR: połączenia wysokiej efektywności technologicznej, mocy i stylu.

Zgodnie z tradycyjnym podejściem firmy Mercedes-Benz do projektowania wyglądu zewnętrznego samochodów sportowych, samochód otrzymał długą maskę, reflektory typu LED i duże sportowe wloty powietrza. Nadwozie samochodu zostało wykonane z aluminium.

Osłona chłodnicy została przedzielona poziomą chromowaną listwą z emblematem na środku. Projektanci wdrożył innowacje w systemie bezpieczeństwa: na zawiasach drzwi samochodu były urządzenia uruchamiające się w razie kolizji. Zapewniało to szybki dostęp w razie potrzeby do przedziału pasażerskiego dla pogotowia ratunkowego. Klasyczna konstrukcja samochodów sportowych Mercedes-Benz jest idealnym połączeniem z nowoczesnym wyglądem tego modelu.

Wnętrze samochodu wyróżniało się połączeniem ergonomii ze sportowym stylem. Do wykończenia wnętrza użyto jakościowej skóry oraz wstawek wykonanych z metalu.

Samochód posiada doskonałe właściwości aerodynamiczne. Teleskopowy spoiler automatycznie zmienia kąt ułożenia, gdy samochód uzyskuje prędkość 120 km/h, co zapewnia dodatkową siłę docisku.

W 2011 roku na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentowano kierowcom nowe nadwozie Mercedesa-Benz SLS AMG R197 - typu roadster. Takie materiały jak stal, aluminium i magnez były użyte to budowy składanego dachu. Producenci zastąpili drzwi w stylu "skrzydła mewy" drzwiami typu wiosła. Projektanci zwiększyli sztywność nadwozia, co doprowadziło do ​​wzrostu masy samochodu z 1695 do 1735 kg.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Ożwietlenie tablicy rejestracyjnej
Części zamienne + Producenci Ożwietlenie tablicy rejestracyjnej VAN WEZEL
Części zamienne + Producent Ożwietlenie tablicy rejestracyjnej FORD
Części zamienne + Numer artykułu Ożwietlenie tablicy rejestracyjnej B55101
Numer artykułu 50 92 4359
Numer artykułu + Producenci D3160 VAN WEZEL
OEN 07119905336
OEN + Producenci 07119978227 VAN WEZEL
loader Prosimy, poczekać!...