1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Volkswagen nie będzie
już konstruował
silników o spalaniu
wewnętrznym

Subskrybować
SIĘ DO NASZYCH NEWSLETTERÓW

Aby otrzymywać nasze najnowsze wiadomości i porady prosimy o podanie swojego adres e-mail:

W kontekście wzrastającej popularności samochodów elektrycznych coraz więcej producentów samochodowych decyduje się na porzucenie korzystania z tradycyjnych silników o spalaniu wewnętrznym. Niemiecka firma nie jest wyjątkiem. Główny strateg firmy Volkswagen Michael Jost oznajmił, że firma zdecydowała się całkowicie porzucić konstruowanie i korzystanie z jednostek napędowych, które zanieczyszczają atmosferę. Według niego przyczyną tej radykalnej decyzji było pragnienie producenta samochodów, aby powstrzymać globalne ocieplenie.

Niemniej jednak przejście na samochody elektryczne zostanie dokonane stopniowo. Obecnie inżynierowie firmy kontynuują prace nad ostatnią generacją silników benzynowych i Diesla zaplanowanych na 2026 rok. Po tym okresie wszystkie wysiłki będą skoncentrowane na konstruowaniu i ulepszaniu platform MEB i PPE, które będą wykorzystywane za podstawę samochodów elektrycznych.

W ciągu następnych 5 lat firma zamierza odłożyć dużą część - około 50 bilionów dolarów - na sfinansowanie przejścia z produkcji samochodów z silnikami o spalaniu wewnętrznym na samochody elektryczne i systemy autopilotów. Przewiduje się, że do 2030 roku koncern VW Group wypuści pełen zakres modelu samochodów zelektryfikowanych lub w pełni elektrycznych. W danym procesie nie tylko samochody osobowe, ale i także samochody użytkowe i motocykle zostaną wyposażone w silniki elektryczne.

Niemniej jednak po 2050 roku samochody wyposażone w silniki o spalaniu wewnętrznym nadal będą produkowane w ograniczonych ilościach - głównie dla krajów z niewystarczającą infrastrukturą do ładowania. Dane samochody będą jednak budowane na starych platformach.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Panel błotnika wewnętrznego
Części zamienne + Producenci Panel błotnika wewnętrznego PRASCO
Części zamienne + Producent Panel błotnika wewnętrznego HYUNDAI
Części zamienne + Numer artykułu Panel błotnika wewnętrznego 1 987 302 211
Numer artykułu 12014584
Numer artykułu + Producenci LID10089 PRASCO
OEN 026109675
OEN + Producenci 035109675 PRASCO
loader Prosimy, poczekać!...