Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Skrzynki narzędziowe

wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
457 Artykułów

Skrzynki narzędziowe: co trzeba wiedzieć

Skrzynka narzędziowa to akcesorium posiadające dużą ilość przegródek służących do wygodnego przechowywania i przewożenia dużej ilości narzędzi. Pomaga uniknąć bałaganu w garażu oraz pozwala zachować pod ręką cały sprzęt do naprawy Twojego samochodu.

Jakie są rodzaje skrzynek narzędziowych?

Możesz kupić modele, które różnią się między sobą:

  • konstrukcją - na przykład produkty z wysuwanymi szufladami o różnym rozmiarze. Wygodnie jest w nich przechowywać zarówno duże, jak i małe rzeczy. W katalogach prezentowane są także skrzynki narzędziowe ze wspornikami - wyposażone w wysuwane szuflady oraz przenośne tacki.
  • obecnością lub brakiem pokrywy - skrzynki pozbawione pokrywy umożliwiają szybki dostęp do wszystkich znajdujących się w ich wnętrzu przedmiotów. Skrzynki z pokrywą lepiej chronią narzędzia przed kurzem i wilgocią.
  • ilością i ustawieniem uchwytów - w większości przypadków mają one wyłącznie jeden uchwyt. Jest on przymocowany do pokrywy lub do ścianki bocznej. Modele z wysuwanymi szufladami wyposażone są z reguły w dwa uchwyty.
  • akcesoria ułatwiające przewożenie - obejmują one kółka obrotowe, rączki teleskopowe, paski na ramię.
  • materiałem - metalowe skrzynki narzędziowe są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, podczas gdy skrzynki plastikowe są lżejsze i tańsze. Dostępne są również skrzynki metalowo-plastikowe. Są one w stanie wytrzymać znacznie większe obciążenia.
  • ilością przegródek - na przykład mogą one posiadać 3 lub 6 przegródek.

Skrzynki narzędziowe różnią się między sobą także wymiarami. Niektórzy producenci oferują skrzynki, które mogą być montowane do konkretnych modeli stołów warsztatowych.

Wskazówki dotyczące korzystania ze skrzynek narzędziowych

Akcesoria te muszą być używane zgodnie z instrukcją producenta. W szczególności nie wolno przekraczać ich maksymalnie dopuszczalnej ładowności określonej przez producenta. Nie zaleca się przechowywać w nich rzeczy metalowych w warunkach wysokiej wilgotności.

Ruchome elementy skrzynek wymagają smarowania. Do tego celu można wykorzystać olej silnikowy. Niezbędne jest sporadyczne mycie wnętrza skrzynek oraz ich części zewnętrznej bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych.

AUTODOC: wygodne zakupy online

Chciałbyś zamówić skrzynkę narzędziową oraz otrzymać ją możliwie jak najszybciej? Odwiedź sklep internetowy AUTODOC! Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci w złożeniu zamówienia przez Internet oraz zorganizują jego dostawę w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo dzięki niskim cenom na nasze produkty oraz regularnym promocjom będziesz w stanie zaoszczędzić swoje pieniądze. Nie trać szansy na szybki i tani zakup wysokiej jakości produktów!

loader Prosimy, poczekać!...