Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Artykułów
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty

Zamki do skrzynki na narzędzia

wygląd
22 Artykułów

Zamki do skrzynki na narzędzia: co trzeba wiedzieć

Zamki do skrzynek narzędziowych zapewniają ochronę drogich urządzeń, ograniczając do nich dostęp. Tego typu akcesorium pomaga także zapobiegać przypadkowemu otwieraniu się szuflad, podczas gdy skrzynka narzędziowa jest przesuwana.

Rodzaje zamków do skrzynek narzędziowych

  • blokujące - posiadają one prostą konstrukcję. Urządzenia te nie zamykają wysuwających się szuflad, a zatrzymują je w konkretnej pozycji, unikając przypadkowego otwarcia; charakteryzują się niską ceną.
  • zamykające - szuflady są zamknięte na klucz płaski lub cylindryczny. W zależności od sposobu montażu zamki mogą być wpuszczane lub kłódkowe. Zamki wpuszczane montowane są w przednich drzwiczkach konkretnej szuflady, a kłódki posiadają szekle przechodzące przez otwarcia klamer przymocowanych do przedniej części szuflad. Wśród zamków wpuszczanych najpopularniejsze są zamki krzywkowe: szuflady z narzędziami są zamykane przy pomocy małego, obrotowego zatrzasku.

W nowoczesnych sklepach internetowych możliwe jest także znalezienie produktów wyposażonych w centralny zamek, który zamyka wszystkie szuflady na raz. Konstrukcja takich narzędzi obejmuje długi pręt z ryglami, które są zamykane po przekręceniu kluczyka.

Porady dotyczące korzystania z zamków do skrzynek narzędziowych

Przestrzegaj zaleceń producenta. Nie przykładaj zbyt dużej siły podczas otwierania szuflad. Możesz w ten sposób uszkodzić zamek. Jeśli otwieranie szuflady jest wyjątkowo utrudnione, należy nasmarować mechanizm zamka oraz spróbować ponownie go otworzyć.

Zamykaj szuflady wyłącznie przy pomocy oryginalnego klucza. Korzystanie z improwizowanych środków może spowodować uszkodzenie mechanizmu.

AUTODOC: wygodne zakupy online

Chciałbyś kupić zamek do skrzynki narzędziowej oraz inne akcesoria w dobrej cenie oraz bez jakiegokolwiek wysiłku? Jest to możliwe z AUTODOC. Stworzyliśmy prosty i przyjazny dla użytkownika katalog, w którym możesz znaleźć potrzebne Ci produkty przy pomocy zaledwie kilku kliknięć myszki. Wszystkie produkty zaprezentowane w katalogu są relatywnie tanie i charakteryzują się doskonałą jakością. Na wiele z nich dostępne są promocje, dzięki którym zaoszczędzisz swoje pieniądze. Zapomnij o przepłacaniu – już teraz złóż swoje zamówienie na naszej stronie internetowej lub poprzez aplikację mobilną.

loader Prosimy, poczekać!...