CARPRISS 70404103 Zestaw lampy tylnej 7-biegunowy

- Moc znamionowa [W]: 1
- Oznaczenie kontrolne: E4
- Długość [mm]: 100
- Szerokość [mm]: 160
- Wysokość [mm]: 35
- Funkcja lampy: ze światłem kierunkowskazów (LED), ze światłem STOP (LED), bez światła przeciwmgłowego tylnego, z oświetleniem tablicy rejestracyjnej (LED), ze światłem pozycyjnym (LED)
- Sposób montażu: Mocowanie magnetyczne
- Ilość: 1
- Liczba zestyków: 7
- Rodzaj połączenia: Blister
- Napięcie znamionowe [V]: 12, 24
- Kolor szkła reflektora: biały / czerwony
- Specyfikacja: IP67
- Długość przewodu [m]: 7,5
- Numer artykułu: 70404103
- Nasza cena: 201,13 PLN
- Producent: CARPRISS
- Numer EAN: 8424445387519
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw lampy tylnej CARPRISS 70404103?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o CARPRISS Zestaw lampy tylnej?
Przeczytaj Zestaw lampy tylnej 70404103 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.