Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
CTR CLM-30 Drążek / wspornik, stabilizator do MITSUBISHI LANCER os przednia, z prawej, M10XP1.25
-
Strona zabudowy:
os przednia, z prawej
- Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
- Rozmiar gwintu 1: M10XP1.25
- Masa [g]: 245
- Wysokość [mm]: 46
- Długość opakowania [cm]: 11
- Szerokość opakowania [cm]: 8,5
- Wysokość opakowania [cm]: 5,5
- Ciężar brutto [g]: 303
- Numer artykułu: CLM-30
- Producent: CTR
- Numer EAN: 224401132002761320027
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Drążek / wspornik, stabilizator CTR CLM-30 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Mitsubishi Lancer 8 Sedan; Mitsubishi Lancer 7 Sedan |
Silniki | EVO X - FQ360; EVO X - FQ330; EVO X; EVO IX; EVO VIII - 260 |
Moc silnika (KM) | 265-359 KM |
Moc (kilowaty) | 195-264 kW |
Rok produkcji | 2004-2015 |
Numer artykułu producenta | CLM-30 |
Numer(-y) części OE | 4056A016 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Drążek / wspornik, stabilizator CTR CLM-30?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o CTR Drążek / wspornik, stabilizator?
Przeczytaj Drążek / wspornik, stabilizator CLM30 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
