Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
FEBI BILSTEIN 23516 Drążek / wspornik, stabilizator do NISSAN Vanette Cargo Bus (HC23) Oś przednia, z lewej, 112[mm], M12 x 1,5 , BMTS Turbo NEW, z nakrętkami, Stal
-
Strona zabudowy:
Oś przednia, z lewej
- informacja uzupełniająca: BMTS Turbo NEW
- Produkt w parze: 23515
- Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
- Długość [mm]: 112
- Materiał: Stal
- Ciężar [kg]: 0,327
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z nakrętkami
- uwzględnić informację serwisową
- Wymiar gwintu zewnętrznego: M12 x 1,5
- Numer artykułu: 23516
- Producent: FEBI BILSTEIN
- Numer EAN: 4027816235163
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE 54668-9C000 — NISSAN
- OE 54618-9C000 — NISSAN
- OE 54668-1C100 — NISSAN
- OE 54668-1C101 — NISSAN


FEBI BILSTEIN – SOLUTIONS DRIVEN BY YOU
Febi to silna marka należąca do bilstein group – rodzinnej firmy z siedzibą w Ennepetal. Od lat 20. XX wieku febi jest synonimem części zamiennych o sprawdzonej jakości oryginalnego wyposażenia, produkowanych na najnowocześniejszych maszynach we własnym zakładzie produkcyjnym.
Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody osobowe, czy użytkowe – febi to sprawdzona jakość i zaufanie profesjonalistów na całym świecie.
Produkty z kategorii Drążek / wspornik, stabilizator FEBI BILSTEIN 23516 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Nissan Serena C23; Vanette Cargo Bus (HC23) |
Silniki | 1.6; 2.0 D; 2.0; 2.3 D; 1.6 i |
Moc silnika (KM) | 67-126 KM |
Moc (kilowaty) | 49-93 kW |
Rok produkcji | 1991-2001 |
Numer artykułu producenta | 23516 |
Numer(-y) części OE | 54668-9C000, 54618-9C000, 54668-1C100, 54668-1C101 |
Drążek / wspornik, stabilizator FEBI BILSTEIN 23516 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Drążek / wspornik, stabilizator FEBI BILSTEIN 23516?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o FEBI BILSTEIN Drążek / wspornik, stabilizator?
Przeczytaj Drążek / wspornik, stabilizator 23516 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.