FEBI BILSTEIN 196164 Drążek / wspornik, stabilizator do SUZUKI DZIRE, BALENO, XL7 Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej, 350[mm], M10 x 1,25 , Stal
- Strona zabudowy: Oś przednia, z lewej, os przednia, z prawej
- Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
- Długość [mm]: 350
- Materiał: Stal
- Długość gwintu [mm]: 21
- Ciężar [kg]: 0,469
- Rozmiar klucza: 15
- Średnica [mm]: 22
- Grubość [mm]: 50
- Wysokość [mm]: 50
- uwzględnić informację serwisową
- Wymiar gwintu zewnętrznego: M10 x 1,25
- Numer artykułu: 196164
- Producent: FEBI BILSTEIN
- Numer EAN: 4054224961643
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE 42420-M68P00 — SUZUKI / MARUTI SUZUKI
- OE 42420M68P00-000 — SUZUKI


FEBI BILSTEIN – SOLUTIONS DRIVEN BY YOU
Febi to silna marka należąca do bilstein group – rodzinnej firmy z siedzibą w Ennepetal. Od lat 20. XX wieku febi jest synonimem części zamiennych o sprawdzonej jakości oryginalnego wyposażenia, produkowanych na najnowocześniejszych maszynach we własnym zakładzie produkcyjnym.
Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody osobowe, czy użytkowe – febi to sprawdzona jakość i zaufanie profesjonalistów na całym świecie.
Produkty z kategorii Drążek / wspornik, stabilizator FEBI BILSTEIN 196164 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Suzuki Baleno 2; Dzire III; XL6/XL7 (NC); Dzire II |
Silniki | 1.0; 1.4; 1.2; 1.2 Hybrid; 1.5 |
Moc silnika (KM) | 82-112 KM |
Moc (kilowaty) | 60-82 kW |
Rok produkcji | 2015-2025 |
Numer artykułu producenta | 196164 |
Numer(-y) części OE | 42420-M68P00, 42420M68P00-000 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Drążek / wspornik, stabilizator FEBI BILSTEIN 196164?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o FEBI BILSTEIN Drążek / wspornik, stabilizator?
Przeczytaj Drążek / wspornik, stabilizator 196164 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
