Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
FERODO MAXI KIT FMK341 Zestaw do hamulców, hamulce bębnowe do Renault Espace 3 z cylinderkiem hamulcowym
- System hamulcowy: TRW
- Oznaczenie kontrolne: R90 homologated
- Szerokość [mm]: 40
- Ciężar [kg]: 2,39
- Dopasowanie: z automatycznym nastawianiem
- Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z cylinderkiem hamulcowym
- Wysokość opakowania [cm]: 10
- Średnica wewnętrzna bębna hamulca [mm]: 229
- Szerokość opakowania [cm]: 21,4
- Sposób montażu: montowany wcześniej
- Linia produktów: FERODO MAXI KIT
- Długość opakowania [cm]: 23,4
- Średnica tłoka [mm]: 22
- dla średnicy tarczy hamulcowej [mm]: 229
- Numer artykułu: FMK341
- Nasza cena: 395,09 PLN
- Producent: FERODO
- Numer EAN: 5016687419993
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE 6025370302 — RENAULT
- OE 6025370917 — RENAULT
- OE FSB567 — FERODO

Produkty z kategorii Zestaw do hamulców, hamulce bębnowe FERODO FMK341 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Renault Espace 3 |
Silniki | 2.2 dCi; 2.2 D; 1.9 dTi; 2.0 16V; 2.2 12V TD; 2.0 |
Moc silnika (KM) | 98-140 KM |
Moc (kilowaty) | 72-103 kW |
Rok produkcji | 1996-2002 |
Numer artykułu producenta | FSB567 |
Numer(-y) części OE | 6025370302, 6025370917, FSB567 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw do hamulców, hamulce bębnowe FERODO FMK341?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o FERODO Zestaw do hamulców, hamulce bębnowe?
Przeczytaj Zestaw do hamulców, hamulce bębnowe FMK341 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.