Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
GLAVISTA WSHZ/SEN7036GSAKU11 Szyba przednia do Range Rover Sport L320 Przeszklenie akustyczne (redukcja hałasu), z mocowaniem lusterka, ogrzewany, z przygotowaniem do czujnika deszczu, z przygotowaniem pod czujnik światła, z okienkiem do podglądu nru identyfikacyjnego podwozia (VIN), zielony
- Przeszklenie: Przeszklenie akustyczne (redukcja hałasu), z mocowaniem lusterka, ogrzewany, z przygotowaniem do czujnika deszczu, z przygotowaniem pod czujnik światła, z okienkiem do podglądu nru identyfikacyjnego podwozia (VIN)
-
Kolor:
zielony
- Rok modelowy od: 2011
- Numer artykułu: WSHZ/SEN7036GSAKU11
- Nasza cena: 2084,24 PLN
- Producent: GLAVISTA
- Numer EAN: WSHZ/SEN7036GSAKU11
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE LR039037 — LAND ROVER
- OE LR030205 — LAND ROVER
- OE CH3203100BE — LAND ROVER

Produkty z kategorii Szyba przednia GLAVISTA WSHZ/SEN7036GSAKU11 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Range Rover Sport L320 |
Silniki | 4.2 4x4; 3.0 D 4x4; 5.0 4x4; 3.6 D 4x4; 2.7 D 4x4; 4.4 4x4 |
Moc silnika (KM) | 190-510 KM |
Moc (kilowaty) | 140-375 kW |
Rok produkcji | 2005-2013 |
Numer artykułu producenta | WSHZ/SEN7036GSAKU11 |
Numer(-y) części OE | LR039037, LR030205, CH3203100BE |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Szyba przednia GLAVISTA WSHZ/SEN7036GSAKU11?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
GLAVISTA WSHZ/SEN7036GSAKU11: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o GLAVISTA Szyba przednia?
Przeczytaj Szyba przednia WSHZSEN7036GSAKU11 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.