KUNZER 7BSR14 Zestaw bitów do wkręcania Kaseta blaszana stalowa, Liczba narzędzi: 14

- Liczba narzędzi: 14
- Kształt łba śruby / nakrętki: Ribe
- Uchwyt do bitów (wymiary) [cal]: 1 / 2х10
- Rozmiar klucza: M5, M6, M7, M8, M9, M10, M12, M13
- Długość [mm]: 75, 30
- Opakowanie: Kaseta blaszana stalowa
- Numer artykułu: 7BSR14
- Nasza cena: 104,81 PLN
- Producent: KUNZER
- Numer EAN: 4260174665283
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw bitów do wkręcania KUNZER 7BSR14?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o KUNZER Zestaw bitów do wkręcania?
Przeczytaj Zestaw bitów do wkręcania 7BSR14 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.