MAHLE ORIGINAL MGX 1247 Pokrywa zabezpieczająca, alternator
- Długość opakowania [cm]: 13,8
- Wysokość opakowania [cm]: 15,00
- Ciężar netto [g]: 29
- Szerokość opakowania [cm]: 7,40
- Numer artykułu: MGX 1247
- Nasza cena: 30,28 PLN
- Producent: MAHLE ORIGINAL
- Numer EAN: 3838922212815
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:
- OE 16907373 — MAHLE
- OE 72740264 — MAHLE

Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Pokrywa zabezpieczająca, alternator MAHLE ORIGINAL MGX 1247?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o MAHLE ORIGINAL Pokrywa zabezpieczająca, alternator?
Przeczytaj Pokrywa zabezpieczająca, alternator MGX1247 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.