PETERS ENNEPETAL 076.034-15A Łącznik, linia sprężonego powietrza M 12

- Wymiar gwintu: M 12
- Skok gwintu [mm]: 1,5
- Długość gwintu [mm]: 10
- Rozmiar gwintu 1: M18
- Skok gwintu 1 [mm]: 1,5
- Długość gwintu 1 [mm]: 11
- Długość [mm]: 26
- Ciężar [kg]: 0,032
- Numer artykułu: 076.034-15A
- Nasza cena: 854,84 PLN
- Producent: PETERS ENNEPETAL
- Numer EAN: 4044407031324
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Łącznik, linia sprężonego powietrza PETERS ENNEPETAL 076.034-15A?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o PETERS ENNEPETAL Łącznik, linia sprężonego powietrza?
Przeczytaj Łącznik, linia sprężonego powietrza 07603415A FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.