Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
PRASCO HD7151051 Zderzak tylny do Honda Shuttle RA z tyłu
-
Strona zabudowy:
z tyłu
- Ciężar [kg]: 4,55
- Numer artykułu: HD7151051
- Nasza cena: 613,28 PLN
- Producent: PRASCO
- Numer EAN: 8033533102837
- Stan: nowy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Zderzak tylny PRASCO HD7151051 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Honda Shuttle RA |
Silniki | 2.2 16V |
Moc silnika (KM) | 150 KM |
Moc (kilowaty) | 110 kW |
Rok produkcji | 1994-1998 |
Numer artykułu producenta | HD7151051 |
Numer(-y) części OE | 71501SX0G00ZZ |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zderzak tylny PRASCO HD7151051?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o PRASCO Zderzak tył?
Przeczytaj Zderzak tylny HD7151051 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.