Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
Skorzystaj z zalet usługi Premium AUTODOC PLUS
Uzyskaj dwa razy więcej bonusów i zaoszczędź na kosztach dostawy.
Opłata roczna
Basic
85 PLN
ready-sticker@2xNaklejki na artykułach - “Gotowe do wysyłki”
  • 20% zniżki na Bezpieczne Zamówienie
  • Status priorytetowy zamówienia
Świetna oferta
Opłata roczna
Optimum
175 PLN
plus-bonus2@2xDwa razy więcej bonusów!
ready-sticker@2xNaklejki na artykułach - “Gotowe do wysyłki”
  • 35% zniżki na Bezpieczne Zamówienie
  • Status priorytetowy zamówienia
Opłata roczna
Professional
351 PLN
plus-bonus4@2xzniżka na dostawę
ready-sticker@2xNaklejki na artykułach - “Gotowe do wysyłki”
20-percent-sticker@2x20% osobistej zniżki dla abonentów
  • Dwa razy więcej bonusów!
  • 50% zniżki na Bezpieczne Zamówienie
  • Status priorytetowy zamówienia

Darmowa wersja próbna - 30 dni

Wypróbuj teraz
Zniżki na dostawę
29,00 PLN
Standardowe koszty dostawy
20,30 PLN
Koszty dostawy dla abonentów AUTODOC PLUS
atd-logo-plus atd-plus
alt
Abonent AUTODOC atd-plus otrzymuje dwa razy więcej bonusów w porównaniu ze standardowymi stawkami programu bonusowego AUTODOC.
Możesz sprawdzić, jak bardzo różni się ilość Twoich osobistych bonusów od ilości bonusów standardowych, płacąc za pakiet Optimum lub Professional i logując się na swoje konto.
-20%
Twoja zniżka zawsze będzie wyższa od standardowej zniżki na naszej stronie internetowej.
Nawet jeśli na stronie internetowej oferowane jest 15% zniżki, to po opłaceniu subskrypcji usługi AUTODOC PLUS będziesz w każdej chwili mógł skorzystać z 20% zniżki.
Osobista zniżka dla abonenta
Zniżka na Bezpieczne Zamówienie
Zostań abonentem AUTODOC PLUS i oszczędzaj 20%, 35%, a nawet 50% na opcji Bezpieczne Zamówienie. Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada, a otrzymasz jeszcze lepsze oferty.
Bezpieczne Zamówienie pozwala na zwrot towaru bez podania przyczyny w ciągu 200 dni od daty zakupu, natomiast standardowy okres zwrotu wynosi tylko 14 dni.
Status priorytetowy zamówienia
Produkty z naszej strony internetowej, które są gotowe do natychmiastowej wysyłki, oznaczone są specjalną naklejką. Wybierając takie produkty, będziesz mógł je zarezerwować na jakiś czas. Po dokonaniu zapłaty Twoje zamówienie otrzymuje status priorytetowy, co oznacza jeszcze szybszą kompletację artykułów do Twojego zamówienia
Po dokonaniu opłaty za AUTODOC PLUS otrzymasz dostęp do wyżej wymienionych usług na okres jednego roku kalendarzowego (jednego miesiąca, jeśli wybierzesz opcję opłaty miesięcznej).
atd-plus
Regulamin Autodoc Plus („Regulamin usługi Plus”)

Rejestracja w Autodoc Plus jest równoznaczna z zaakceptowaniem poniższego regulaminu członkostwa.

1. Dostawca i strona umowy

Umowa jest zawierana ze spółką

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Strasse 55
10365 Berlin

Е-mail: [email protected]
Strona internetowa: www.autodoc.pl

Dyrektor zarządzający: Alexej Erdle
Nr VAT: DE260634589
Rejestr handlowy: HRB 114045 B, B, sąd rejonowy Berlin-Charlottenburg

zwaną dalej „Autodoc” lub „my”.

2. Definicje pojęć


Podane tu pojęcia są ważne z punktu widzenia członkostwa w Autodoc Plus.

„Etykieta GOTOWE DO WYSYŁKI”: tą wirtualną etykietą oznaczane są artykuły, które posiadamy na stanie. Jest ona widoczna wyłącznie dla członków programu Autodoc Plus

„Bonus za zamówienie ulega podwojeniu”: za każde zamówienie w ramach pakietu Autodoc Plus Optimum lub Professional wysokość przyznawanego bonusu jest dwa razy większa w porównaniu ze zwykłymi warunkami programu bonusowego.

„20 procent rabatu na wybrane artykuły”:dla członków Autodoc Plus ze statusem Professional Autodoc przyznaje 20 procent rabatu od ceny wyjściowej na wybrane artykuły. Jeśli rabat dla klientów niebędących członkami Autodoc Plus Professionaljest niższy niż 20 procent ceny wyjściowej, dla członków Autodoc Plus Professional. rabat ten jest zwiększany do 20 procent. Jeśli regularny rabat wynosi 20 procent ceny wyjściowej, członkowie Autodoc Plus Professional oprócz rabatu regularnego otrzymują dodatkowy, korzystniejszy upust.

„Bezpieczne zamówienie”: dla dodatkowej opcji „Bezpieczne zamówienie” obowiązują warunki podane w punkcie 6 Ogólnych warunków sprzedaży i dostawy Autodoc. Ta opcja jest oferowana członkom Autodoc Plus na preferencyjnych warunkach i umożliwia odesłanie towaru w ciągu pierwszych 200 dni bez obowiązku podawania powodu oraz bez dodatkowych kosztów. Członkowie Autodoc Plus nie mogą korzystać z opcji „Bezpieczne zamówienie” w przypadku zakupu towarów wielkogabarytowych, opon, felg, jak również artykułów marek SNO-PRO, PROENERG, BUZZ-RACK oraz PUMP'IN.

„Status VIP”: całe zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym, a więc szybciej przekazane do firmy kurierskiej, o ile wszystkie zamówione artykuły posiadają etykietę „GOTOWE DO WYSYŁKI”. Jeśli zamówienie zawiera artykuł bez tego oznaczenia, nie możemy zrealizować go w trybie priorytetowym. Wysyłka nie jest realizowana w dni ustawowo wolne od pracy ani w weekendy.

„30 procent rabatu nakoszty dostawy”: Autodoc przyznaje członkom Autodoc Plus Professional 30 procent rabatu na przypadające koszty dostawy, z wyjątkiem przesyłek o niestandardowych wymiarach oraz dostaw na wyspy i adresy spoza UE.

3. Modele członkostwa w Autodoc Plus i płynące z nich korzyści


Przystępując do członkostwa w programie Autodoc Plus, możesz wybrać jeden z trzech modeli: „Basic”, „Optimum” lub „Professional”.

Uwaga: korzyści z członkostwa w AUTODOC Plus nie są dostępne za pośrednictwem naszej aplikacji, ani na stronach https://www.auto-doc.ch (Szwajcaria), https://www.autodoc.co.uk/ (Wielka Brytania) i https://www.autodoc.co.no/ (Norwegia).

Dodatkowo obowiązują warunki podane w punkcie 7.


Basic

Typ członkostwa Autodoc Plus Basic obejmuje następujące usługi:

– etykieta GOTOWE DO WYSYŁKIdla Twoich zamówień;

Bezpieczne zamówienie20% rabatu na opcję;

status VIPdla zamówień spełniających warunki.

Optimum

Typ członkostwa Autodoc Plus Optimum obejmuje następujące usługi:

– etykieta GOTOWE DO WYSYŁKIdla Twoich zamówień;

– 35% rabatu na opcjęBezpieczne zamówienie;

status VIPdla zamówień spełniających warunki.

– podwajanie bonusu za zamówienie.

Professional

Typ członkostwa Autodoc Plus Professional obejmuje następujące usługi:

– etykieta GOTOWE DO WYSYŁKIdla Twoich zamówień;

– 50% rabatu na opcjęBezpieczne zamówienie;

status VIPdla zamówień spełniających warunki.

– podwajanie bonusu za zamówienie.

– 30 procent rabatu na koszty dostawy (z wyjątkiem przesyłek o niestandardowych wymiarach oraz dostaw na wyspy i adresy spoza UE);

– 20 procent rabatu na wybrane artykuły.

4. Zawarcie umowy


Warunkiem zawarcia umowy członkostwa w programie Autodoc Plus jest posiadanie konta klienta Autodoc. Członkostwo w Autodoc Plus jest powiązane z Twoim kontem klienta. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta klienta, możesz je założyć poprzez funkcję rejestracji na stronie autodoc.pl. Zakładanie konta regulują Ogólne warunki sprzedaży i dostawy, dostępne pod adresem https://www.autodoc.pl/services/ogolne-warunki

Aby przystąpić do członkostwa w Autodoc Plus, zaloguj się na swoje konto klienta Autodoc. Na zasadzie składania zamówienia zaznacz kliknięciem myszy wybrany model członkostwa Autodoc Plus i podążaj za pojawiającymi się instrukcjami procesu zamawiania.

Kliknięcie „Kup teraz” jest równoznaczne ze sfinalizowaniem umowy pomiędzy Tobą a Autodoc na podstawie niniejszego regulaminu usługi Plus. Następnie otrzymasz od Autodoc e-mail z potwierdzeniem Twojego członkostwa w Autodoc Plus.

Autodoc zastrzega sobie prawo do odmowy zawarcia umowy.

5. Przechowywanie tekstu umowy


Informacje dotyczące Twojego członkostwa w Autodoc Plus , jak również link do niniejszego regulaminu usługi Plus i pouczenie o odstąpieniu od umowy otrzymasz drogą mailową.

6. Gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych


Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności, dostępną pod adresem https://www.autodoc.pl/services/zastrzezenie-danych-osobowych

Podane przez Ciebie dane osobowe są przechowywane na Twoim koncie klienta do czasu rezygnacji z członkostwa w Autodoc Plus i/lub usunięcia konta klienta. Ponadto przechowujemy Twoje dane wyłącznie w ramach naszych zobowiązań podatkowych i handlowych.

Jeśli Twoje dane osobowe ulegną zmianie, ponosisz odpowiedzialność za ich aktualizację. Wszelkie zmiany można wprowadzać online po zalogowaniu, w zakładce „Moje konto” lub „Konto Autodoc Plus”.

7. Okres obowiązywania umowy


Przystępując do członkostwa w programie Autodoc Plus, możesz wybrać jeden z następujących okresów obowiązywania umowy:

Miesięczny

Jeśli zdecydujesz się na miesięczne członkostwo w Autodoc Plus, umowa obowiązuje przez jeden miesiąc, począwszy od dnia zawarcia. Okres obowiązywania automatycznie przedłuża się o kolejny miesiąc, jeśli nie zrezygnujesz z członkostwa w Autodoc Plus. Rezygnacja z członkostwa jest regulowana warunkami podanymi w punkcie 11.


Roczny

Jeśli zdecydujesz się na miesięczne członkostwo w Autodoc Plus, umowa obowiązuje przez jeden miesiąc, począwszy od dnia zawarcia. Okres obowiązywania automatycznie przedłuża się o kolejny miesiąc, jeśli nie zrezygnujesz z członkostwa w Autodoc Plus. Rezygnacja z członkostwa jest regulowana warunkami podanymi w punkcie 11.

8. 30-dniowy okres próbny


Przysługuje Ci możliwość 30-dniowego, bezpłatnego przetestowania pakietu Autodoc PlusOptimum.

Z członkostwa testowego można zrezygnować w dowolnym momencie trwającego 30 dni okresu próbnego. Jeśli zrezygnujesz w trakcie tego okresu, nie ponosisz żadnych kosztów. W przypadku rezygnacji Twoje członkostwo testowe w Autodoc Plus dobiega końca wraz z upływem 30-dniowego okresu próbnego. Korzyści płynące z członkostwa w Autodoc Plus przysługują Ci aż do upływu pełnego okresu próbnego.

Jeśli nie zrezygnujesz z członkostwa w Autodoc Plus w ciągu okresu próbnego, zostanie ono automatycznie przekształcone w model członkostwa Autodoc Plus Optimum. W takim przypadku otrzymasz od Autodoc e-mail z potwierdzeniem, jak informuje punkt 4 i 5. Równocześnie zostanie naliczona opłata członkowska, zgodnie z punktem 9.

Każda osoba może skorzystać z członkostwa testowego jeden raz. Wykorzystywanie lub tworzenie kolejnych kont Autodoc w celu skorzystania z możliwości członkostwa testowego jest niedozwolone.

9. Opłaty i okres rozliczeniowy


Wysokość opłat za korzystanie z Autodoc Plus jest uzależniona od wybranego modelu członkostwa oraz okresu obowiązywania umowy. Szczegółowa lista opłat z uwzględnieniem obowiązującego podatku VAT:

Basic

– członkostwo roczne: 85,00 PLN

– członkostwo miesięczne: 9,00 PLN


Optimum

– członkostwo roczne: 175,00 PLN

– członkostwo miesięczne: 20,00 PLN


Professional

– członkostwo roczne: 351,00 PLN

– członkostwo miesięczne: 36,00 PLN


Opłaty za korzystanie z Autodoc Plus są naliczane od dnia zawarcia umowy członkostwa w Autodoc Plus.

W przypadku członkostwa miesięcznego członkostwo w Autodoc Plus przedłuża się automatycznie po upływie jednego miesiąca. W przypadku członkostwa rocznego członkostwo w Autodoc Plus przedłuża się automatycznie po upływie 365 dni kalendarzowych. Po upływie danego okresu rozliczeniowego odnowieniu ulega także obowiązek uiszczenia opłaty członkowskiej. Opłaty powstające na początku okresu rozliczeniowego są płatne bezzwłocznie i muszą zostać uiszczone z góry.

W przypadku członkostwa testowego nowy okres rozliczeniowy zaczyna się po upływie okresu próbnego.

Rachunek za przypadającą składkę członkowską jest wystawiany każdorazowo na początku danego okresu rozliczeniowego, z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie metody płatności. Obowiązują warunki płatności dostępne pod adresem https://www.autodoc.pl/services/ogolne-warunki

10. Opóźnienia płatności


Upoważniasz nas do obciążenia środka płatniczego powiązanego z Twoim kontem klienta Autodoc, jeśli pierwotny środek płatniczy nie zostanie zaakceptowany lub nie będzie już dla nas dostępny w ramach regulowania opłaty za członkostwo w Autodoc Plus. Odpowiedzialność za uregulowanie otwartych płatności ponosi klient. Jeśli dokonanie płatności się nie powiedzie, czy to z powodu upływu ważności danego środka płatniczego, niewystarczającego salda, czy też z innego powodu, natomiast członkostwo nie zostanie wypowiedziane, dostęp do naszych usług może zostać wstrzymany do czasu, aż będziemy mogli obciążyć ważny środek płatniczy.

Jeśli posiadasz zaległe składki za członkostwo w Autodoc Plus, o ile nie ustalono inaczej, jesteśmy uprawnieni do rozliczenia wszystkich kolejnych płatności w następującej kolejności: zaległe opłaty za członkostwo w Autodoc Plus, aktualne opłaty za członkostwo w Autodoc Plus, koszty wezwań do zapłaty, koszty dodatkowe, koszty postępowania prawnego, koszty operacyjne, odsetki, roszczenia odszkodowawcze.

11. Zakończenie umowy


Z członkostwa w Autodoc Plus możesz zrezygnować w dowolnym momencie, bez konieczności zachowania określonego okresu czy podawania powodu. W tym celu po zalogowaniu na konto Autodoc Plus skorzystaj z przycisku „Zakończ członkostwo w Autodoc Plus”.

W przypadku rezygnacji pozostajesz członkiem Autodoc Plus do zakończenia danego okresu członkostwa i okresu rozliczeniowego. Zakończenie członkostwa w Autodoc Plus jest równoznaczne z utratą wszystkich przywilejów związanych z członkostwem w Autodoc Plus. Po zakończeniu umowy w każdej chwili możesz jednak odnowić członkostwo w Autodoc Plus.

Po zakończeniu członkostwa w Autodoc Plus zachowujesz bonusy przyznane w ramach programu bonusowego Autodoc, na warunkach dostępnych pod adresem https://www.autodoc.pl/bonus-system Nie przysługują żadne dodatkowe prawa, zwłaszcza do wypłaty bonusów.

Autodoc zastrzega sobie nieograniczone w czasie prawo do zaprzestania kontynuowania programu Autodoc Plus. W takim przypadku otrzymasz zwrot uiszczonych opłat, w wysokości proporcjonalnej do czasu, w którym członkostwo w programie nie było już możliwe.

Zastrzegamy sobie prawo do bezterminowego wypowiedzenia Twojego członkostwa w Autodoc Plus z ważnych powodów. Twoje członkostwo w Autodoc Plus możemy wypowiedzieć zwłaszcza, jeśli:

– podczas rejestracji zostały podane nieprawdziwe lub niepełne dane,

– wielokrotnie zostały przez Ciebie naruszone inne obowiązki wynikające z umowy, również po otrzymaniu z naszej strony wezwania do zaprzestania takich działań,

– pojawią się okoliczności, które pozwolą przypuszczać, że rozwiązanie umowy jest korzystne dla obustronnych interesów.


Autodoc zwraca wówczas uiszczoną składkę w wysokości proporcjonalnej do okresu niemożności korzystania z usługi

W przypadku wypowiedzenia umowy przez Autodoc nie przysługuje Ci prawo do zawarcia nowej umowy członkostwa w Autodoc Plus, także pod innym nazwiskiem lub nazwą.

12. Odpowiedzialność


W ramach członkostwa w Autodoc Plus spółka Autodoc ponosi odpowiedzialność zgodnie z punktem 16 Ogólnych warunków sprzedaży i dostawy dostępnych pod adresem https://www.autodoc.pl/services/ogolne-warunki .

Na podstawie obecnego stanu techniki nie można zagwarantować, że przekazywanie danych za pośrednictwem Internetu będzie całkowicie pozbawione błędów i dostępne przez cały czas. Nie ponosimy odpowiedzialności za ciągłą i nieprzerywaną dostępność naszych usług.

13. Internetowe rozstrzyganie sporów: informacja wymagana art. 14 ust. 1 rozp. 2013/524/UE o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich oraz pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich: informacja wymagana § 36 VSBG


Obowiązują punkty 17 i 18 Ogólnych warunków sprzedaży i dostawy, dostępnych pod adresem https://www.autodoc.pl/services/ogolne-warunki

14. Postanowienia końcowe


Do umowy członkostwo w Autodoc Plus zastosowanie mają przepisy prawa Republiki Federalnej Niemiec, z wyłączeniem konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów. Nie dotyczy to konsumentów w odniesieniu do takich przepisów, które znajdują bezwzględne zastosowanie na mocy prawa, obowiązywałyby bez tej klauzuli (tj. zwykle kraju, w którym konsument ma główne miejsce zamieszkania) i od których nie można odstąpić na mocy umowy.

Sądem wyłącznie właściwym w przypadku wszelkich sporów wynikających z niniejszej umowy lub w związku z nią jest sąd w Berlinie, pod warunkiem, że strony umowy są kupcami lub gdy nie masz ogólnej właściwości sądowej w Niemczech lub innym państwie członkowskim Unii Europejskiej lub gdy przeniosłeś swoje miejsce zamieszkania po wejściu w życie niniejszych warunków użytkowania albo gdy Twoje miejsce zamieszkania lub miejsce zwykłego pobytu nie jest znane w chwili wniesienia pozwu.

W czasie obowiązywania umowy jesteśmy uprawnieni do zmiany lub dostosowania niniejszego regulaminu usługi Plus z mocą obowiązującą na przyszłość, jeśli jest to konieczne na przykład z powodu zmiany prawa lub orzecznictwa. Przed planowanym wejściem ich w życie prześlemy Ci zmienione warunki w formie tekstu i wyraźnie wskażemy nowe postanowienia oraz datę ich wejścia w życie. Jednocześnie zapewnimy Ci odpowiednio długi okres do złożenia oświadczenia, czy wyrażasz zgodę na zmienione warunki usługi Plus. Jeżeli w tym okresie nie zostanie złożone żadne oświadczenie, zmienione warunki uważa się za uzgodnione. Na początku biegu tego okresu oddzielnie poinformujemy Cię o jego skutkach prawnych, tzn. o prawie do sprzeciwu, terminie wniesienia sprzeciwu oraz znaczeniu skorzystania z prawa milczenia. Ten mechanizm zmiany nie ma jednak zastosowania do zmian w głównych zobowiązaniach umownych stron.

Nieskuteczność poszczególnych postanowień nie ma wpływu na wiążący charakter pozostałych klauzul.

15. Prawo odstąpienia od umowy


Jako konsument posiadasz prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z poniższym pouczeniem. Konsumentem jest każda osoba fizyczna, dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni od jej zawarcia, bez obowiązku podawania powodów. Okres odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od jej zawarcia.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz przekazać nam,

Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Strasse 55, 10365 Berlin (“Autodoc”), numer tel.: +48 22 152 11 01 , e-mail: [email protected], faks: +49 30 208 478 250

jednoznaczne oświadczenie (np. listownie, telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną), informujące, że odstępujesz od niniejszej umowy. Możesz wykorzystać dołączony wzór formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, przed jego upływem wystarczy przekazać nam informację o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, niezwłocznie, zaś najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o Twoim odstąpieniu od niniejszej umowy, zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności. Środki są zwracane w ten sam sposób, jaki został wybrany podczas pierwotnej transakcji, o ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej; klient nie jest obciążany żadnymi opłatami z tytułu zwrotu środków.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

zgodnie z załącznikiem 2 artykułu 246a § 1 ust. 2 zdanie 1 nr 1 oraz § 2 ust. 2 nr 2 EGBGBs

Jeśli chcesz odstąpić od niniejszej umowy, wypełnij poniższy formularz i prześlij go na adres

Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Strasse 55, 10365 Berlin, Niemcy, faksem: +49 30 208 478 250, lub pocztą elektroniczną:[email protected]

loader Prosimy, poczekać!...