Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
SPIDAN 52230 Maglownica hydrauliczny, dla pojazdu z kierownicą z lewej strony, z drążkiem kierowniczym poprzecznym, 1020 [mm]
- Rodzaj przekładni kierowniczej: Przekładnia kierownicza z listwą zębatą
- Układ kierowniczy: z drążkiem kierowniczym poprzecznym
- uwzględnić informację serwisową
- Liczba obrotów koła kierownicy: 3,3
- dla producentów przekładni kierowniczych: TOYOTA
- Pojazd z kierownicą po lewej / prawej stronie: dla pojazdu z kierownicą z lewej strony
- Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
- Długość całkowita [mm]: 1020
- Tryb pracy: hydrauliczny
- Numer artykułu: 52230
- Nasza cena: 1841,90 PLN
- Producent: SPIDAN
- Numer EAN: 4019064076476
- Rok prod. od: Dana cecha zmienia się w zależności od modelu samochodu.
- Stan: Zregenerowana
Cena zawiera 23% VAT
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Maglownica SPIDAN 52230 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Toyota Carina T19 Sedan; Toyota Carina E; Toyota Carina E Sportswagon |
Silniki | 1.8 GL; 1.8; 1.5 SG; 2.0 GTi; 1.6 16V; 2.0 TD; 2.0 i; 2.0 D; 1.6; 1.8 i 16V; 2.0 GTi 16V; 2.0; 2.0 GLI; 1.6 GLI; 1.8 i; 1.6 i |
Moc silnika (KM) | 73-175 KM |
Moc (kilowaty) | 54-129 kW |
Rok produkcji | 1992-1997 |
Numer artykułu producenta | 52230 |
Numer(-y) części OE | 44250-20580, 44250-20581 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Maglownica SPIDAN 52230?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
SPIDAN 52230: popularne artykuły
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o SPIDAN Kierownicza?
Przeczytaj Maglownica 52230 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.