SW-Stahl 50603L Młotek kowalski (przybitnik) Długość: 800[mm]

- Długość [mm]: 800
- Ciężar [kg]: 6,351, 6.35
- Ciężar łba młotka [g]: 6000
- Materiał trzonka młotka: Drewno (amerykański orzech biały)
- Szerokość [mm]: 200
- Wysokość [mm]: 70
- Jakość: Premium
- Opakowanie: Worek polietylenowy
- Numer artykułu: 50603L
- Nasza cena: 375,88 PLN
- Producent: SW-Stahl
- Numer EAN: 4033592015196
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Młotek kowalski (przybitnik) SW-Stahl 50603L?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o SW-Stahl Młotek kowalski (przybitnik)?
Przeczytaj Młotek kowalski (przybitnik) 50603L FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.