SW-Stahl 40920SB Szczypce nastawne Długość: 240[mm], Stal chromowo-wanadowa

- Długość [mm]: 240
-
Kolor:
srebrny
- Materiał: Stal chromowo-wanadowa
- Materiał uchwytu narzędzia: Tworzywo sztuczne
- Powierzchnia uchwytu narzędzia: pokryty tworzywem sztucznym
- DIN / ISO: DIN 8976
- Rodzaj uchwytu narzędzia: Uchwyt 2-komponentowy
- Opakowanie: w uchwycie z tworzywa sztucznego
- Numer artykułu: 40920SB
- Nasza cena: 77,74 PLN
- Producent: SW-Stahl
- Kategoria produktu producenta SW-Stahl Szczypce do rur i klucze do rur
- Numer EAN: 4033592144001
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Szczypce nastawne SW-Stahl 40920SB?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o SW-Stahl Szczypce nastawne?
Przeczytaj Szczypce nastawne 40920SB FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty

