TOPTUL GAAG1003 Zestaw kluczy nasadowych Liczba narzędzi: 10, Ribe, Stal chromowo-wanadowa, Napęd: 1/2cal, Czworokąt

- Długość [mm]: 100
- Ciężar [kg]: 1.47
- Materiał: Stal chromowo-wanadowa
- Rozmiar klucza: M5, M6, M7, M8, M9, M10, M12, M13, M14, M16
- Napęd [cale]: 1 / 2
- Liczba narzędzi: 10
- Powierzchnia: chromowany
- Strona robocza (profil): Ribe
- Strona napędu (profil): Czworokąt
- Numer artykułu: GAAG1003
- Nasza cena: 278,48 PLN
- Producent: TOPTUL
- Numer EAN: 5901655139464
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw kluczy nasadowych TOPTUL GAAG1003?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o TOPTUL Komplet kluczy?
Przeczytaj Zestaw kluczy nasadowych GAAG1003 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.