Prosimy, wybrać odpowiedni pojazd, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny
TRW PSA533 Serwo hamulcowe do DAEWOO LUBLIN 9 cal
- Ograniczenia producenta: TRW
- Średnica [cal]: 9
- Numer artykułu: PSA533
- Nasza cena: 1021,53 PLN
- Producent: TRW
- Numer EAN: 3322937292417
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
Produkty z kategorii Serwo hamulcowe TRW PSA533 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Lublin 2 Burtowy Ciężarówka/Podwozie; LUBLIN 2 Kasten |
Silniki | 2.4 D; 2.4 TD |
Moc silnika (KM) | 71-90 KM |
Moc (kilowaty) | 52-66 kW |
Rok produkcji | 1997-2024 |
Numer artykułu producenta | PSA533 |
Numer(-y) części OE |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Serwo hamulcowe TRW PSA533?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o TRW Serwo hamulca?
Przeczytaj Serwo hamulcowe PSA533 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 340 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 340 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.