UNIOR 603845 Podwójne klucze oczkowe Długość: 366[mm], Rozmiar klucza: 30x34, Stal chromowo-wanadowa
- Rozmiar klucza: 30x34
- Długość [mm]: 366
- Średnica [mm]: 42.7
- Średnica zewnętrzna 2 [mm]: 47.2
- Grubość 1 [mm]: 15
- Grubość 2 [mm]: 17
- Masa [g]: 645
- Materiał: Stal chromowo-wanadowa
- Przetwarzanie: utwardzony, kuty
- Powierzchnia: chromowany, polerowany
- DIN / ISO: ISO 1456:2009, DIN 838, ISO 10104
- Strona robocza (profil): Dwunastokąt
- Numer artykułu: 603845
- Nasza cena: 67,31 PLN
- Producent: UNIOR
- Numer EAN: 3838909038452
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Podwójne klucze oczkowe UNIOR 603845?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o UNIOR Podwójne klucze oczkowe?
Przeczytaj Podwójne klucze oczkowe 603845 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.