VOREL 58640 Zestaw kluczy nasadowych Liczba narzędzi: 38, 45, Stal węglowa, AS-DRIVE

- Materiał: Stal węglowa
- Liczba narzędzi: 38, 45
- Opakowanie: Walizka z tworzywa sztucznego
- Wymiary czworokąta napędowego [mm (cal)]: 6,3 (1 / 4")
- informacja uzupełniająca: AS-DRIVE
- Numer artykułu: 58640
- Nasza cena: 67,13 PLN
- Producent: VOREL
- Numer EAN: 58640
- Stan: nowy
Zestaw kluczy nasadowych VOREL 58640 : Opinie i ocena
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Zestaw kluczy nasadowych VOREL 58640?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o VOREL Komplet kluczy?
Przeczytaj Zestaw kluczy nasadowych 58640 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty


