1.000.000 części zamiennych - znajdź potrzebną część do swojego samochodu Przykład

0 Pozycje
#
Twój koszyk jest pusty
0,00 PLN

Nie zapominaj o regularnej obsłudze technicznej i okresowości wymiany części zamiennych dla HONDA CROSSTOUR

Honda Crosstour

Honda Crosstour występowała w wersji nadwozia crossover, a jej produkcja rozpoczęła się w 2009 roku i trwała do 2015 roku. W tym okresie zaprezentowano jej jedną generację oraz jedną zmianę stylizacji. Produkcja odbywała się na terenie Stanów Zjednoczonych i Chin.

Honda Crosstour I generacji

Honda Crosstour była znany ze swojej doskonałej wydajności drogowego i prowadzenia. System Real Time 4WD reagował na zmianę czułości współczynnika tarcia kół, zapewniając wygodne prowadzenie nawet podczas deszczu.

Do czterech miejsc siedzących zostało zaprojektowane wyjątkowo przestronne wnętrze. Poprzez aktywny system redukcji hałasu (Active Noise Control), nie można było usłyszeć nietypowych dźwięki podczas jazdy. Fotel kierowcy został wyposażony w wielopoziomową regulację, podparcie lędźwiowe i pamięć ustawień. Do wykończenia wnętrza wykorzystano materiały imitujące drewno oraz skórę.

Producent określił eksploatowanie Hondy Crosstour w krajach z zimnym klimatem, przez co zainstalował w niej dwupoziomowe podgrzewane fotele i podgrzewane elektryczne lusterka boczne z pamięcią ustawień. Lusterka boczne nachylały się, gdy samochód jechał na wstecznym, zapewniając tym samym lepszą widoczność i zapobiegając przed zderzeniem. Wszystkie samochody Hondy Crosstour wyposażone były w kontrolę klimatu, umożliwiając wybranie odpowiedniej temperatury zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażera.

Charakterystyczną cechą Hondy Crosstour był jej poziom bezpieczeństwa. W każdym samochodzie producent zamontował system stabilizacji pojazdu VSA, system automatycznej blokady mechanizmu różnicowego ABD, oraz system elektronicznego rozdziału siły hamowania EDB. Podczas testów projektanci znaleźli więcej zdeformowanych obszarów nadwozia, a następnie wzmocnić jego stalową konstrukcję. Samochód posiadał także następujące opcje boczne poduszki powietrzne, przednie poduszki powietrzne z dwupoziomową asekuracją oraz intelektualnym systemem Occupant Position Detection, przypominającym o niezapiętych pasach bezpieczeństwa.

Zmiana stylizacji Hondy Crosstour I generacji

W 2012 roku na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku publicznie zaprezentowano koncepcję Hondy Crosstour. W tym samym roku rozpoczęła się produkcja modeli o zmienionej stylizacji.

Nadwozie modelu zostało wyposażone w chromowane elementy. Projektanci zamontowali w nim stylową osłonę chłodnicy, a nowe światła przeciwmgielne zostały wbudowane w zmieniony przedni zderzak. Dach został wyposażony w nową antenę w kształcie płetwy rekina, zapewniając poprawne funkcjonowanie systemu GPS i radia. W dniu 31 sierpnia 2015 roku firma zakończyła produkcję Hondy Crosstour.

Kupić online z rabatem, na promocji albo ofercie specjalnej - TecDoc Inside

Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.

Międzynarodowa obsługa klienta

Obsługa klienta w Polska[email protected]Autodoc.pl - linia gorąca i obsługa klienta

© 2019 www.autodoc.pl: AUTODOC sklep online

Nowa, uproszczona wyszukiwarka na stronie ułatwi wyszukiwanie potrzebnej części zamiennej. Szukać części zamienne.

Typ zapytania Przykład
Części zamienne Olej silnikowy
Części zamienne + Producenci Olej silnikowy LIQUI MOLY
Części zamienne + Producent Olej silnikowy ALFA ROMEO GIULIETTA
Części zamienne + Numer artykułu Olej silnikowy 1091
Numer artykułu 1111118-001-01-999
Numer artykułu + Producenci 1599DA CASTROL
OEN 1091
OEN + Producenci 1111118-001-01-999 RAVENOL
loader Prosimy, poczekać!...