Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
337 Pozycje

Ramki do tablic rejestracyjnych umożliwiają bezpieczne przymocowanie tablicy rejestracyjnej samochodu, tym samym obniżając ryzyko jej zgubienia lub kradzieży. Dodatkowo akcesoria wykorzystywane są w formie ozdoby, niektóre z nich zapewniają także ochronę przed promieniami słonecznymi, wilgocią, brudem, itp.

Rodzaje ramek do tablic rejestracyjnych

Ze względu na materiał produkcyjny:

  • Plastikowe. Są to produkty elastyczne i lekkie. Zazwyczaj są one wykonane z polistyrenu, polipropylenu lub poliwęglanu. Dane akcesoria są odporne na niskie temperatury, kwasy i zasady. Modele plastikowe są montowane szybko i niedrogo kosztują.
  • Metalowe. Są to produkty niezawodne i odporne na uderzenia. Zazwyczaj są one wykonane ze stali lub aluminium. Mogą być pokryte chromem, który zapewnia ich odporność na temperatury w zakresie −40 – +80 °С.
  • Silikonowe. Są to elastyczne akcesoria, które zbudowane są z metalowej obudowy pokrytej silikonem. Są one odporne na środki chemiczne. Ściśle pasują one do zderzaka, nie wyciągają się w użytku i nie blakną na słońcu.

Ze względu na konstrukcję:

  •  Tablice wbudowane. Tablice rejestracyjne są przymocowane do ramki przy pomocy kilku samogwintujących się śrub. Dane modele wyróżniają się przystępną ceną, jednak ich montaż wymaga użycia specjalnych narzędzi.
  •  Akcesoria samochodowe zbudowane z obudowy i klapki. Obudowa jest przymocowana śrubami, a klapka jest wsadzona w dostępne rowki. Klapka jest zamocowana przy pomocy specjalnego zatrzasku śrubowego.

Wiele modeli posiada zdobienia, na przykład, inskrypcje nazwy marki samochodu, napisy, naklejki, maswerki, itp. Dodatkowo w katalogach możesz znaleźć akcesoria wyposażone w kamerę cofania, która jest użyteczna podczas parkowania. Duży popyt posiadają także akcesoria z wbudowanym oświetleniem.

Porady dotyczące korzystania z ramek do tablic rejestracyjnych

  1. Podczas montażu przestrzegaj zaleceń producenta. Bądź ostrożny, aby nie uszkodzić powłoki lakierniczej samochodu. Pamiętaj, że mocowania oraz akcesorium nie powinno zasłaniać identyfikatora rejestracji.
  2.  Do montażu użyj śrub oraz odpowiednich mocowań, do póki instrukcja nie wymaga innych urządzeń. Tablice dostępne są zazwyczaj z dołączonymi mocowaniami.
  3. Jeśli mocowania zużywają się szybciej niż ramki, wymień je. Wielu producentów oferuje dodatkowe zestawy mocowań.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie internetowym możesz kupić bez jakiegokolwiek problemu ramkido tablic rejestracyjnych od znanych producentów. Na naszej stronie internetowej oraz w naszej aplikacji mobilnej możesz sprawdzić nasz asortyment, ceny oraz aktywne promocje – Twoje zakupy zostaną dostarczone w możliwie najkrótszym czasie na podany przez Ciebie adres.

loader Prosimy, poczekać!...