Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
55 Pozycje

Jeśli chcesz ochronić elementy wnętrza swojego samochodu przed blaknięciem pod wpływem działania promieni słonecznych, powinieneś kupić osłony przeciwsłoneczne do samochodu. Wiele modeli pomaga także w zapobiegnięciu przedostania się owadów oraz pyłu do wnętrza pojazdu. Dodatkowo zapewniają one cień w kabinie, sprawiając, że jest w niej dużo przytulniej.

Jakie dostępne są rodzaje osłon przeciwsłonecznych do samochodu

  • Materiałowe zasłonki. Są one wykonane, na przykład, z poliestru i są to zasłonki, które są przymocowywane do szyby przy pomocy metalowych lub plastikowych prowadnic. Materiał może być z łatwością przesuwany w celu obniżenia szyby lub podania przez nią jakiejś rzeczy. Zapewniają one przyciemnienie tylko wtedy, gdy zasłonka jest rozłożona. Dostępne są one w różnorodnych kolorach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz takie akcesorium samochodowe, które będzie pasowało do wnętrza Twojego auta. Dodatkowo dostępne są akcesoria, których zewnętrzne i wewnętrzne ścianki wykonane są w dwóch różnych kolorach.
  • Rolety. Zazwyczaj są one zwijanie w momencie wciśnięcia przycisku. Dość często sprzedawane są one niedrogo. Są one montowane bezpośrednio do powierzchni szyby za pomocą ssawek lub nad nią przy użyciu wkrętów samogwintujących.
  • Osłony przeciwsłoneczne. Są one wykonane, na przykład, z nylonu lub polichlorku winylu. Są to uniwersalne, łatwe do montaży akcesoria. Do zamocowania ich do szyby używane są elementy przylepne lub przyssawki. Cena danych akcesoriów jest dość niska. Zazwyczaj są one mniejsze od szyby, przez co nie zapewniają one wystarczającego przyciemnienia.
  • Modele szkieletowe. Specjalna metalowa rama pokryta jest specjalnym, gęstym materiałem, który zapobiega przed przedostaniem się owadów do wnętrza kabiny. Do ich montażu wykorzystywane są haki lub mocowania na magnes. Dane akcesoria pasują zazwyczaj do wszystkich samochodów i są łatwe w montażu. W niektórych przypadkach szyby mogą parować. Dodatkowo dane akcesoria nie charakteryzują się niską ceną.

Harmonogram korzystania z osłon przeciwsłonecznych do samochodu

  1. Podczas montażu przestrzegaj instrukcji oraz korzystaj z mocowań, które sprzedawane są w zestawie wraz z produktami.
  2. Oczyszczaj akcesoria zgodnie z zaleceniami producenta. Zazwyczaj produkty wykonane z polichlorku winylu powinny być regularnie przemywane wilgotną ściereczką. W przypadku materiałów tekstylnych zalecane jest pranie w pralce lub mycie na sucho.
  3. Spróbuj niezbyt często demontować akcesoria szkieletowe, gdyż mogą one wskutek tego stracić swój kształt.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie internetowym zaprezentowany jest szeroki wybór różnorodnych akcesoriów samochodowych, obejmujący osłony przeciwsłoneczne do samochodu, pokrowce na siedzenia, dywaniki samochodowe, pokrowce na kierownicę. Jeśli masz problem z wyborem produktu z naszego katalogu, zgłoś się do specjalistów naszego działu obsługi klienta. Z chęcią udzielą Tobie wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w zrobieniu zakupu. Jeśli dane modele dostępne są w promocji, czekają na Ciebie spore zniżki. Zrób zakupy przezInternet w AUTODOC, gdyż jest to wygodne i korzystne.

loader Prosimy, poczekać!...