Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Wybierz pożądaną kategorię produktów
Producenci
500 Pozycje

Zamówienie pokrowców na siedzenia samochodowe jest doskonałym sposobem na odświeżenie wnętrza samochodu oraz ochronę tapicerki siedzeń przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. W przypadku ich zużycia lub jeśli chcesz odnowić wygląd kabiny pasażerskiej – bardzo łatwo je wymienić.

Rodzaje pokrowców na siedzenia samochodowe

Producenci korzystają z różnorodnych materiałów. W szczególności mogą one być wykonane z:

  • Skóry. Wyglądają one luksusowo i doskonale pasują do wnętrza samochodu. Jednocześnie nie wymagają one skomplikowanej pielęgnacji. Zabrudzenia można często usunąć z nich przy pomocy wilgotnej ściereczki. Akcesoria wykonane ze sztucznej skóry są najbardziej poszukiwane – są one bardziej przystępne cenowo niż wykonane ze skóry naturalnej. Niemniej jednak produkty skórzane nagrzewają się w czasie wysokich temperatur, co może spowodować poczucie dyskomfortu. Jednocześnie w trakcie niskiej temperatury otoczenia stają się one zbyt zimne.
  • Materiału. Pokrowce wykonane z materiału są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Wiele z nich jest łatwych w czyszczeniu i służą przez długi okres czasu. Dodatkowo są one wygodne w użytku.
  • Futra. Futrzane pokrowce są miękkie i przyjemne w dotyku. Wymagają one regularnej pielęgnacji: produkty powinny być od czasu do czasu trzepane i wyczesywane. Istnieje także możliwość wybrania akcesoriów samochodowych wykonanych ze sztucznego futra. Wyglądają one imponująco i jednocześnie są niedrogie w porównaniu do naturalnych odpowiedników.

Ze względu na sposób wycięcia pokrowce na siedzenia samochodowe mogą być jednoczęściowe lub zbudowane z kilku oddzielnych elementów. Podczas zamawiania w sklepie internetowym zwróć swoją uwagę na funkcje dodatkowe. Mogą one posiadać:

  • Funkcję masażu. Dana funkcja jest osiągnięta dzięki wbudowanym elementom wibrującym,
  • Podgrzewanie. Niektóre modele posiadają przełącznik regulujący temperaturę.

Producenci oferują akcesoria uniwersalne oraz przeznaczone dla konkretnych modeli samochodów. Doskonale pasują one do kształtu siedzeń samochodu.

Porady dotyczące korzystania z pokrowców na siedzenia samochodowe

  1. W celu nałożeniu akcesoriów często istnieje potrzeba demontażu z kabiny siedzeń samochodowych. Demontażu siedzeń dokonuj wyłącznie na zgaszonym zapłonie.
  2. Nie zakładaj akcesoriów skórzanych w niskiej temperaturze otoczenia: w danych warunkach skórzane pokrowce tracą swoją elastyczność i mogą być łatwo uszkodzone.
  3. Podczas czyszczenia należy wziąć pod uwagę specyfikę materiału oraz zalecenia producenta. Skóra najlepiej jest pielęgnować specjalnymi produktami. Zazwyczaj pokrowce wykonane z materiału mogą być prane w pralce w temperaturze zalecanej przez producenta. Niemniej jednak jeśli podkowce posiadają elementy wykonane z pianki poliuretanowej, należy je prać ręcznie. W większości przypadków optymalnym rozwiązaniem mycia pokrowców wykonanych z futra jest czyszczenie na sucho.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

W naszym sklepie możesz kupić akcesoria samochodowe na każdą okazję, takie jak pokrowce na siedzenia samochodowe, maty antypoślizgowe, ściereczki do pielęgnacji samochodu. Już teraz przejrzyj nasz katalog. Być może w dniu dzisiejszym dostępne są zniżki na potrzebne Tobie produkty. Pospiesz się i zrób korzystne zakupy przez Internet!

loader Prosimy, poczekać!...