Plus
Wypróbuj konto Premium
0   Pozycje
#
0,00 PLN
Twój koszyk jest pusty
wygląd
Producenci
7 Pozycje

Torba termiczna jest niezastąpiona podczas wychodzenia na piknik lub w trakcie długich podróży samochodem. Urządzenia zachowuje świeżość produktów i zapewnia możliwość przewożenia lekarstw, które wymagają specjalnych warunków do przechowywania. Dodatkowo zawsze będziesz w stanie posiadać pod ręką chłodne napoje. Te łatwe w użytku urządzenia charakteryzują się niską ceną w porównaniu do standardowych lodówek samochodowych.

Rodzaje toreb termicznych

Katalogi producentów oferują produkty, które różnią się między sobą trybem pracy:

  •  Izolujące termicznie. Są to urządzenia izolowane, w których wewnętrzna część zazwyczaj posiada powłokę z folii odblaskowej. Średnio zawartość takich toreb termicznych pozostaje chłodna przez okres 12 godzin. Poza tym są one często wyposażone w worki z lodem, które polepszają ich wydajność. Urządzenia izolujące termicznie są niedrogie, jednak nie mogą być wykorzystywane na długi okres przechowywania pożywienia.
  •  Generujące chłód. Dane urządzenia są zasilane z elektrycznego układu samochodu i są podłączane do zapalniczki samochodowej. Mogą one schłodzić produkty żywnościowe oraz napoje, przez co są one doskonałe do długich podróży.

Do przewożenia urządzeń można skorzystać z:

  • Rączek;
  • Regulowane pasa na ramię;
  • Kółek do łatwiejszego przewożenia nawet dużego urządzenia.

Możesz kupić przez Internet akcesoria o różnorodnej pojemności: 9, 15, 30 litrów, itp. Producenci oferują także produkty wyposażone w elementy dodatkowe. Na przykład, mogą one posiadać boczne kieszenie na serwetki lub inne drobiazgi.

Porady dotyczące korzystania z toreb termicznych

  1. Przed użyciem ostrożnie przestudiuj zalecenia producenta. Nie przeciążaj torby w celu uniknięcia jej uszkodzenia.
  2. Nie przechowuj żywności w torbie termicznej przez okres dłuższy niż jest to określone przez producenta.
  3.  Po użyciu wyczyść torbę wilgotną ściereczką lub gąbką namoczoną wodą z mydłem. Nie korzystaj z żrących środków chemicznych.
  4. Weź pod uwagę, że w większości przypadków urządzenia izolujące termicznie mogą być stosowane do przechowywania podgrzanego jedzenia. Temperatura jedzenia pozostanie taka sama przez pewien okres czasu.

AUTODOC: wygodne zakupy przez Internet

Możesz u nas kupić torby termiczne oraz inne akcesoria samochodowe. Nasi doświadczeni specjaliści działu obsługi klienta szybko przetworzą Twoje zamówienie oraz zorganizują dostawę w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli dokonasz zakupów podczas aktywnych promocji będziesz w stanie zaoszczędzić swoje pieniądze. Już dziś stań się klientem sklepuinternetowego AUTODOC!

loader Prosimy, poczekać!...