Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
AUTOMEGA 160096910 Przewód układu chłodzenia odpowiednie do OPEL KADETT, CALIBRA, VECTRA

- Numer artykułu: 160096910
- Nasza cena: 52,75 PLN
- Producent: AUTOMEGA
- Numer EAN: 4053184354724
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Przewód układu chłodzenia AUTOMEGA 160096910 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Opel Calibra A Coupe; Opel Kadett E CC; Opel Vectra A; Opel Vectra A CС; Kadett E Sedan (T85); Opel Kadett E Cabrio; Opel Kadett E Caravan |
Silniki | 2.0 i 4x4; 2.0 i; 2.0 GSI Cat; 1.8 i; 2.0 GSI; 1.8 S; 2.0 i Cat 4x4; 2.0 i Cat; 1.8 i Cat; 2.0 i GT; 1.6 i Cat |
Moc silnika (KM) | 75-129 KM |
Moc (kilowaty) | 55-95 kW |
Rok produkcji | 1985-1997 |
Numer artykułu producenta | 160096910 |
Numer(-y) części OE | 90322216, 13 36 062 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Przewód układu chłodzenia AUTOMEGA 160096910?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o AUTOMEGA Przewód układu chłodzenia?
Przeczytaj Przewód układu chłodzenia 160096910 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia Opel Calibra A Coupe
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia Opel Kadett E CC
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia Opel Vectra A
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia Opel Vectra A CС
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia OPEL Kadett E Sedan (T85)
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia Opel Kadett E Cabrio
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia OPEL CALIBRA
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia OPEL KADETT
- Przewody elastyczne i sztywne układu chłodzenia OPEL VECTRA