Przepraszam, ta część nie pasuje do twojego samochodu. Proszę sprawdzić podobną część do twojego samochodu.
BGA OS1350 Pierscień uszczelniający wału, wałek rozrządu z przodu

-
Strona zabudowy:
z przodu
- Wysokość [mm]: 6
- Średnica wewnętrzna [mm]: 40,5
- Materiał: NBR (Nitril-Butadien-kauczuk)
- Średnica [mm]: 52,5
- Numer artykułu: OS1350
- Producent: BGA
- Numer EAN: 221091111802715118027
- Stan: nowy
Cena zawiera 23% VAT
nie obejmuje kosztów dostawy
Numer(-y) referencyjny(-e) OE porównywalny(-e) z numerem oryginalnej części zamiennej:

Produkty z kategorii Pierscień uszczelniający wału, wałek rozrządu BGA OS1350 kompatybilne z następującymi popularnymi samochodami
Modele samochodów | Lexus IS XE10; Lexus GS 2; Toyota Supra A80; Lexus IS SportCross; Lexus GS 300 JZS147 |
Silniki | 300; 3.0 i Bi-Turbo; 3.0 i |
Moc silnika (KM) | 212-330 KM |
Moc (kilowaty) | 156-243 kW |
Rok produkcji | 1993-2005 |
Numer artykułu producenta | OS1350 |
Numer(-y) części OE | 90311-40020 |
Czy kiedykolwiek kupiłeś/aś ten produkt od AUTODOC: Pierscień uszczelniający wału, wałek rozrządu BGA OS1350?
Recenzje klientów i gwiazdki pomagają naszym klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy warto go kupić. Do obliczania oceny gwiazdkowej wykorzystywany jest złożony algorytm, który bierze pod uwagę, jak dawno temu została napisana recenzja, czy produkt został faktycznie zakupiony w sklepie internetowym AUTODOC oraz, czy został zwrócony.
Etykieta „zweryfikowany zakup” pozwala Ci znaleźć opinie klientów, którzy rzeczywiście zakupili dany produkt w sklepie internetowym AUTODOC. Etykieta „zweryfikowany zakup” odnosi się do recenzji produktów zakupionych z tego samego konta, z którego została wysłana recenzja. Nadal uważamy, że recenzje bez etykiety „zweryfikowany zakup” są ważne, ale nie możemy zagwarantować, że produkty opisane w takich recenzjach zostały zakupione w sklepie internetowym AUTODOC.
Pytania i odpowiedzi
Czy chcesz więcej dowiedzieć się o BGA Pierscień uszczelniający wału, wałek rozrządu?
Przeczytaj Pierscień uszczelniający wału, wałek rozrządu OS1350 FAQ i opinie klientów!
Czy potrzebujesz pomocy? Kontakt
Każde zamówienie o wartości powyżej 350 PLN jest wysyłane gratis po całej przestrzeni Polska. Jeżeli kwota rachunku nie osiąga 350 PLN, to koszt przesyłki będzie wynosić 29,00 PLN.
Ostatnio oglądane produkty


- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw Lexus IS XE10
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw Lexus GS 2
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw Toyota Supra A80
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw Lexus IS SportCross
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw Lexus GS 300 JZS147
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw LEXUS IS
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw LEXUS GS
- Uszczelnienie promieniowe wału / zestaw TOYOTA SUPRA